Pļavā mētājas 11 pamesti Ferrari
Neticami!

FOTO: www.instagram.com/silodrome

Attēli, kas eksotisku un ekskluzīvu auto entuziastiem ir kā dūriens sirdī. Tā varētu raksturot dažas bildes, kas publicētas interneta vietnē Silodrome un arī tās Instagram kontā. Attēlos redzami aizaugušā pļavā Teksasas štatā novietoti, faktiski pamesti ekskluzīvi auto, kuru īpašnieks tos iegādājies astoņdesmitajos un deviņdesmitajos gados.

Kā vēsta šveiciešu 20min.ch, mašīnu īpašnieks ir kāds profesionālajiem panākumiem bagāts jurists. 2011.gadā smagi saslimis un savu kolekciju iekārtojis angārā. Kad vīrieša veselības stāvoklis turpinājis pasliktināties, iekavēti maksājumi par angāra pakalpojumiem, kā rezultātā tā saimnieki nolēmuši telpas atbrīvot un mašīnas novietot ārā. Ģimene maksājumus gan vēlāk atsākusi, taču iekštelpās tāpat nav atgrieztas un nu jau labu laiku ir pakļautas elementu - vēja, saules, lietus ietekmei. Faktiski nodotas likteņa varā un nolemtas bojāejai.

FOTO: www.instagram.com/silodrome

Šobrīd vārdā nenosauktais jurists jau ir miris, bet mašīnas pārgājušas mantinieku īpašumā. Kad veikta īpašuma novērtēšana, atklājies, ka mistiskā kārtā pazuduši divi no sākotnēji trīspadsmit pļavā novietotajiem Ferrari un arī divi Rolls-Royce.

>>Kaut kas neticams! Noliktavā atrod 11 pilnīgi jaunus 1994.gada BMW

Vēloties noskaidrot, ko darīt ar atlikušajiem auto, jurista ģimenes locekļi vērsušies pie Ferrari speciālista Pola Koksa. Ar viņa paša un viņa plašā paziņu loka palīdzību mašīnas nogādātas dažādās darbnīcās, savestas kārtībā un pārdotas. Tāpēc gaidāms, ka pēc laika visas vai liela daļa no tām drīzumā būs redzama ielās.

FOTO: www.instagram.com/silodrome

Uz augšu