Brīvdienu horoskops: kas tevi gaida un no kā jāuzmanās

FOTO: depositphotos.com

Uzzini, kas tevi gaida brīvdienās. 

SESTDIENA

AUNS Būsi apņēmības pilns pabeigt iesāktu projektu, pat ja tas nozīmē, ka visu dienu pavadīsi darbā. Lai kāroto sasniegtu ātrāk, pilnvērtīgāk, aicināsi talkā kolēģi, kurš gan nebūs par to pārāk iepriecināts.

VĒRSIS Centies atslēgties no darba problēmām. Noteikti ļauj sev ilgāk pagulēt, kā nākas atpūtini nervu sistēmu. Ja rodas vēlme, vari doties uz kulināriju pēc kāda garduma, kuru noteikti būsi pelnījis.

DVĪŅI Liksies svarīgi ievērot veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. Iespējams, kopīgi ar otro pusīti pievērsīsieties sportiskām aktivitātēm. Zvaigznes silti iesaka būt piesardzīgākam pie stūres, nekļūt pārgalvīgam, izklaidīgam.

VĒZIS Tevi nedaudz baidīs viss neiepazītais, noslēpumainais, taču no otras puses, vēlēsies izjust krāšņākas emocijas, gūt atmiņā paliekošus iespaidus. Galvenais nekrist galējībās, it visā ieturēt līdzsvaru.

LAUVA Velti uzmanību savam mājoklim. Parūpējies, lai tiktu veikti nepieciešamie saimniecības darbi, kā arī izpildīti mājiniekiem dotie solījumi. Dienas otrajā pusē nav izslēgti negaidīti ciemiņi.

JAUNAVA Patiesi vēlēsies pabūt kopā ar ģimeni. Nav izslēgts, ka būsi iecerējis kopīgu pasākumu, aktivitātes svaigā gaisā. Saskarsmē ar mīļoto var parādīties nelielas domstarpības par naudas izlietojumu.

SVARI Draugu kompānija pratīs atslēgt tevi no darba nebūšanām, palīdzēs aizmirst visu, kas skar profesionālos pienākumus. No savas puses apkārtējiem spēsi dāvāt dzīvesprieku un lielisku humora izjūtu.

SKORPIONS Tava uzvedība dažubrīd var kļūt izaicinoša, provokatīva. Centies būt askētiskāks un savaldīgāks, lai neradītu nevēlamu pretreakciju. Velti vairāk uzmanības dzīves garīgajai pusei.

STRĒLNIEKS Tu samērā viegli ļausies kārdinājumiem, izdabāsi sen apcerētai kaprīzei, kaut arī tā prasīs ne mazums līdzekļu. Ja tevi un otro pusīti vieno hobijs, iespējams, ka abi nolemsiet tam pievērsties.

MEŽĀZIS Nepakļaujies emocionālajiem untumiem, jo tie ātri var sabojāt attiecības ar apkārtējiem. Mēģini uz dzīvi paraudzīties pozitīvāk! Šis ir piemērots brīdis, lai pievērstos ar mākslu saistītām lietām.

ŪDENSVĪRS Visticamāk, vēlēsies paplašināt zināšanu loku. Lai to īstenotu, aktīvi izmantosi internetu. Radīsies labas iespējas rast domubiedrus, ar kuriem dalīties pieredzē, smelties jaunu informāciju.

ZIVIS Būs grūti izšķirties par savu rīcību. Apdoma, saprāts teiks priekšā vienu, savukārt emocijas ko pavisam citu. Mēģini rast zelta vidusceļu un neieslīgt pārdomās par nenozīmīgiem dzīves sīkumiem.

SVĒTDIENA

AUNS Gribēsi noteikt dienas kārtību gan sev, gan arī partnerim, taču šādas vēlmes var izraisīt saprotamu otrās pusītes sašutumu. Esi piekāpīgāks, ja nevēlies radīt liekus strīdus ar mīļoto cilvēku.

VĒRSIS Būsi lieliskā omā. Gribēsi, lai arī ģimenes locekļi būtu tikpat pacilātā noskaņojumā. Nav izslēgts, būsi sagādājis viņiem kādu pārsteigumu. Tuvinieki noteikti nepaliks pateicību parādā.

DVĪŅI Zvaigznes saka, ka ir pienācis īstais brīdis pārmaiņām tavā ārienē! Nav izslēgts, ka jau kādu laiku būsi jutis vēlmi mainīt imidžu. Attiecībās ar otro pusīti pratīsi uzturēt maigu un pretimnākošu attieksmi.

VĒZIS Gribēsi redzēt lielāku kārtību savā mājoklī, kas nozīmē - lielu dienas daļu veltīsi tā uzkopšanai, organizēšanai. Otrā pusīte vēlēsies atpūsties pēc savas saprašanas, tāpēc nemaz necenties viņu atturēt.

LAUVA Šodien būs raksturīgas garastāvokļa maiņas, kuras sakņosies attiecību nebūšanās. Visticamāk, tev tā vien prasīsies izrunāties ar kādu, gūt pieredzes bagātāka cilvēka padomu, morālo atbalstu.

JAUNAVA Saskarsmē ar apkārtējiem nekļūsti pārlieku kategorisks. Jo diplomātiskāku toni ieturēsi, jo vairāk panāksi, ka tevī ieklausās, novērtē! Šodien ir piemērots brīdis, lai ļautos savam vaļaspriekam.

SVARI Neļaujies slinkumam. Šodien ir piemērots brīdis, lai pievērstos sportiskām aktivitātēm, fiziskās formas uzlabošanai. Der apzināties, ka pastāv labas iespējas tikt vaļā no kaitīgiem ieradumiem.

SKORPIONS Tava pārliecība, ka esi lietpratējs gandrīz visās dzīves jomās, būs slavējama. Tomēr tas tev īsti nedod tiesības noniecināt apkārtējo centienus. Mēģini būt iejūtīgāks pret līdzcilvēkiem.

STRĒLNIEKS Šodien vislabāk jutīsies mājas atmosfērā. Labprāt veltīsi laiku interjera atsvaidzināšanai, komforta veicināšanai. Attiecībās ar otro pusīti būsi diezgan emocionāls un brīžiem nepamatoti greizsirdīgs.

MEŽĀZIS Liktenis radīs praktiski visas iespējas, lai tu varētu izklaidēties pēc sirds patikas, jautājums tikai – vai tu tās izmantosi? Ja plāno doties zaļumos, pārliecinies, ka esi izvēlējies atbilstošu apģērbu.

ŪDENSVĪRS Šobrīd veiksmīgi realizēsies visu veidu radošās ieceres. Tavi sasniegumi izraisīs sajūsmu, apbrīnu apkārtējos. Apgrozoties plašākās tautas masās, neatstāj savas mantas bez uzraudzības.

ZIVIS Tevi dīdīs iekšēja nemiera velniņš. Alksi dienu pavadīt pēc iespējas daudzveidīgāk, gūt jaunus iespaidu. Kāds Zivju zīmes pārstāvis savā izklaides programmā var iekļaut nedaudz ekstrēmas aktivitātes.

Uz augšu