Saistībā ar Rīgas reklāmas klipa filmēšanu ierobežos satiksmi vairākās pilsētas ielās

FOTO: Ingars Tenis, TVNET

Saistībā ar Rīgas reklāmas klipa filmēšanu šodien un rīt, 3. septembrī, tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana vairākās galvaspilsētas ielās, informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.

No šodienas plkst.21 līdz 3.septembra plkst.15.30 Aspazijas bulvārī, posmā no Krišjāņa Barona ielas līdz Latvijas Nacionālajai operai, tiks ierobežota transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana.

Otrdien, 3.septembrī, no plkst.9 līdz 12.20 tiks ierobežota satiksme būs Dzirnavu ielā, posmā no ēkas Dzirnavu ielā 63 līdz Brīvības ielai.

Tostarp otrdien no plkst.9.50 līdz 11.20 uz gājēju ietves pretī ēkai Brīvības ielā 38 tiks novietots filmēšanas tehniskais transports, netraucējot gājēju kustību, savukārt, no plkst.12 līdz 12.30 uz Skārņu ielas tiks novietots filmēšanas tehniskais transports, kurš arī netraucēs transportlīdzekļu un gājēju satiksmi.

Arī no plkst.12 līdz 12.30 tiks īslaicīgi ierobežota gājēju kustība pie Svētā Jāņa baznīcas Vecrīgā un no plkst.13 līdz 15 tiks īslaicīgi ierobežota gājēju un transporta kustība Aspazijas bulvārī.

Par filmēšanas darbu norisi ir atbildīga studija "Nonsense".

Uz augšu