Horoskopi visai nedēļai
Ko stāsta zvaigznes?

FOTO: Pexels

Uzzini, kas tevi gaida no 16.-22. septembris

AUNS Noskaņojums šonedēļ var izrādīties patiesi svārstīgs. Ja jūti tuvojamies emociju viesuli sevī, varbūt atliec svarīgas biznesa pārrunas, citādi to rezultāts var būt grūti prognozējams. Kārtot naudas lietas, vēlamāk būtu nedēļas vidū. Savukārt, juridiskās nianses labāk “pieslīpēt” darba nedēļas izskaņā. Lai veicinātu iekšējo līdzsvaru, emocionālo stabilitāti, vari pievērsties sportiskām aktivitātēm, ūdens procedūrām un nesmādē arīdzan jogu, meditāciju.

VĒRSIS Droši ņem iniciatīvu savās rokās un dodies iekarot jaunas virsotnes! Tas, ka ceļā uz nosprausto mērķi gadīsies ne viens vien šķērslis, tev nebūs nekāds jaunums, taču tu būsi gatavs pārvarēt radušās problēmas, saglabājot nepārprotamu ticību panākumiem. Jūtams trumpis tavās rokās būs spēja prasmīgi vest lietišķās pārrunas, radīt par sevi zinoša, pieredzējuša speciālista iespaidu. Ārpus darba, tieksies pavadīt pēc iespējas vairāk laika kopā ar otro pusīti.

DVĪŅI Piemērota nedēļa zināšanu paplašināšanai, esošo iemaņu pieslīpēšanai. Galvenais, neko nedarīt steigā, pirms pieņemt svarīgus lēmumus, kā nākas pārdomāt, cik konkrētā iecere prasīs laiku, naudu un citus resursus. Ģimenes locekļi, tuvākie paziņas var sniegt tev vērtīgus padomus, atliks vien tajos ieklausīties! Saskarsmē ar otro pusīti būsi koķetīgs, pratīsi uzlabot omu partnerim, likt viņam justies īpašam. Nedēļas nogalē nebūtu ieteicams ilgstoši atrasties pie auto stūres.

VĒZIS Šonedēļ piedzīvotais var likt nedaudz savādāk paraudzīties uz dzīvi, nopietnāk izvērtēt pašreizējās attiecības, uzstādītos mērķus profesionālajā lauciņā. Liela nozīme panākumos būs neatlaidībai un spējai prasmīgi aizstāvēt savas intereses. Zvaigznes iesaka vērīgāk ieklausīties intuīcijā, nerīkoties pretēji sirdsbalss diktātam. Šī var izrādīties interesanta nedēļa tiem Vēža zīmes pārstāvjiem, kuri saistīti ar ģimenes biznesu, kā arī ēdināšanas un izklaides sfēru.

LAUVA Nekautrējies aktīvāk likt lietā savas līdera dotības, oratora spējas. Tu mācēsi veikli tikt galā ar visa veida birokrātiskajiem sarežģījumiem, juridiskajiem jautājumiem. Veicot pārrunas ar augstākstāvošajiem, būsi lietišķs, kodolīgs un punktuāls. Nav izslēgts, priekšniecība apsvērs iespēju uzticēt tev jaunus pienākumus. Nedēļas otrajā pusē var aktualizēties ar ārzemēm, komandējumiem saistītais. Ģimenes dzīvē caurmērā valdīs mierīga, saticīga gaisotne.

JAUNAVA Esi patstāvīgāks savos lēmumos, neļauj apkārt valdošajam viedoklim novirzīt sevi no vēlamā kursa! Nedēļas pirmajā pusē veiksme vairāk smaidīs individuālās aktivitātēs. Ja nepieciešams, vari risināt ar nekustamo īpašumu, mājokļa remontu saistītus jautājumus. Savukārt, nedēļas otrajā pusē izdošanos sola kolektīvas aktivitātes. Droši vari

iesaistīties visa veida sabiedriskajos projektos, apmeklēt prezentācijas, veidot jaunus lietišķos kontaktus. Nedēļas nogali velti ģimenei!

SVARI Lai gūtu panākumus, tev nāksies pārvarēt ne vien ārējus šķēršļus – finansiālu un juridisku problēmu veidolā, bet arī tikt galā ar iekšējām pretrunām. Daudz ko nozīmēs draugu, radinieku morālais atbalsts, padomi. Taču galējie lēmumi, protams, būs jāpieņem tev pašam. Zvaigznes šonedēļ iesaka atturēties no lielākiem pirkumiem, ilgtermiņa līgumu parakstīšanas. Daudz jūtamākus rezultātus spēsi uzrādīt radošajās aktivitātēs, jaunu kontaktu dibināšanā.

SKORPIONS Nebūs nekāds brīnums, ja pastiprināti interesēsies par filozofiska rakstura jautājumiem. Tev liksies svarīgi uzturēties līdzīgi domājošo sabiedrībā, uzklausīt citu dzīves pieredzi, kā arī dalīties ar saviem novērojumiem. Saskarsmē ar kolēģiem būsi atklāts un pretimnākošs. Nav izslēgts, palīdzēsi kādam no jaunajiem līdzgaitniekiem labāk apgūt profesionālās nianses. Mājas dzīvē vajadzēs vairāk pacietības, it sevišķi tajā, kas attiecas uz atvasīšu audzināšanu.

STRĒLNIEKS Tev būs visas iespējas gūt panākumus, ja vien pratīsi sevi attiecīgi motivēt, noskaņot. Kādu Strēlnieku var pārņemt neraksturīga nomāktība, nepamatoti drūms skatījums uz dzīvi. Taču, ja pārvarēsi vājuma brīžus, ātri vien atgūsi enerģisko un mērķtiecīgo nostāju. Mājas dzīvē gribēsi vairāk mīļuma, dvēseliskuma. Nav izslēgts, ka brīvdienās būsi ieplānojis kopīgu izbraucienu, ar mērķi satuvināties ar atvasītēm, otro pusīti.

MEŽĀZIS Jau pašā nedēļas sākumā uzņemsi vērā ņemamus apgriezienus, spēsi izcīnīt svarīgas uzvaras! Saimnieciski organizatorisko jautājumu kārtošana nesagādās ne mazākās problēmas. Taču attiecības ar kolēģiem, sadarbības partneriem, var radīt dažāda veida kavēkļus. Iespējams, tu būsi pārlieku noslēgts vai principiāls, kamdēļ arī radīsies nesaskaņas. Mēģini būt diplomātiskāks, rūpīgāk uzklausīt sarunas biedra sacīto un vairāk balstīties uz kompromisiem.

ŪDENSVĪRS Daudz kas būs atkarīgs no ārējiem apstākļiem, kā arī tava kontaktpersonu loka. Ieguvēji būs tie Ūdensvīra zīmes pārstāvji, kur pēc iespējas veiklāk pielāgosies pārmaiņām, spēs apgūt jaunas iemaņas, rast risinājumus nestandarta situācijām. Nav izslēgts, šonedēļ var veidoties ciešāka saikne, sadarbība ar masu medijiem. Kādam tas nozīmēs intervijas sniegšanu, kādam ar reklāmu saistītus projektus, vēl kādam profesionālu startu žurnālistikas jomā.

ZIVIS Zvaigznes iesaka mazāk aizrauties ar sapņiem par kāroto un vairāk enerģijas veltīt konkrētu mērķu izvirzīšanai un to sasniegšanai. Jo izlēmīgāk rīkosies, jo lielākas iespējas, ka veiksme pagriezīs pret tevi savu saulaino vaigu. Ja tev nepieciešami padomi, labāk meklē tos pie gados vecākiem tuviniekiem. Mīlas jomā tavas vēlmes var būt mainīgas, tāpēc partnerim var būt grūtāk izprast tevi. Šoreiz prātīgāk būtu ļaut otrajai pusītei uzņemties vadību attiecībās.

Uz augšu