VID ļauj no amata atbrīvot "Čili pica" īpašnieka valdes locekli Vaitasju

"Čili pica" picu ceptuve

FOTO: Ieva Čīka / LETA

Valsts ieņēmumu dienests (VID) atļāvis no amata atbrīvot picēriju tīkla "Čili pica" īpašnieka "Čilija pizza" valdes locekli Donātu Vitasju, vienlaikus viņa vietā ieceļot Ievu Šiaudkulieni, liecina "Firmas.lv" informācija.

Par Vitasja atlaišanu VID lēma 2020.gada 15.janvārī, atļaujot reģistrēt izmaiņas komercreģistrā "Čilija pizza", amatpersonu sastāvā.

Vitasjs "Čilija pizza" valdē strādāja kopš 2018.gada 1.augusta.

Vienlaikus pērnā gada 27.decembrī VID Nodokļu parādu piedziņas pārvalde piemērojusi vēl vienu aizliegumu komercķīlas reģistrācijai, pārreģistrācijai, pārjaunošanai un grozīšanai Uzņēmumu reģistra Komercķīlu reģistrā. Kopumā "Čilija pizza" ir piemēroti divi komercķīlas aizliegumi.

LETA jau ziņoja, ka Čilija pizza" atcelta lielākā daļa iepriekš VID Nodokļu parādu piedziņas pārvaldes piemēroto nodrošinājumu.

Trešdien, 18.decembrī, kompānijai atcelti VID Nodokļu parādu piedziņas pārvaldes 2017.gada 10.jūlijā, 2018.gada 27.novembrī un 2018.gada 3.decembrī piemērotie aizliegumi komercķīlas reģistrācijai, pārjaunošanai un grozīšanai Uzņēmumu reģistra komercķīlu reģistrā.

Vienlaikus "Čilija pizza" joprojām ir spēkā aizliegums komercķīlas reģistrācijai, pārjaunošanai un grozīšanai Uzņēmumu reģistra komercķīlu reģistrā, kas tika piemērots šogad 15.augustā.

"Čilija pizza" VID administrēto nodokļu parāds šogad 7.janvāri veidoja 420 047 eiro.

LETA jau ziņoja, ka 2017.gadā "Čilija pizza" strādāja ar 6,924 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas zaudējumi pieauga par 65,7% un bija 263 220 eiro. 2018.gaad finanšu rezultāti līdz šim nav publiskoti.

Kompānija reģistrēta 2001.gada novembrī, un tās pamatkapitāls ir 1,427 miljoni eiro. Kompānijas vienīgā īpašniece ir Lietuvā reģistrētā holdingkompānija "Čili Holdings".

Uz augšu