Pk, 12.08.2022.

Nīderlandē Eirovīzijas arēnā ārstēs ar Covid-19 sasirgušos

LETA/DPA
Nīderlandē Eirovīzijas arēnā ārstēs ar Covid-19 sasirgušos
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: EPA/Scanpix

Nīderlandē Roterdamas arēnā "Ahoy", kur maijā bija jānotiek Eirovīzijas dziesmu konkursam, tiks ārstēti Covid-19 slimnieki, pirmdien pavēstīja amatpersonas.

Arēnā tiek iekārtota vieta 88 pacientiem, bet potenciāli tur varētu tikt izvietotas pat 680 gultas, teikts paziņojumā arēnas tīmekļa vietnē.

Eirovīzijas konkurss atcelts koronavīrusa pandēmijas dēļ. Nav skaidrs, vai konkurss nākamgad notiks šajā Nīderlandes ostas pilsētā.

"Ahoy" tiks izmitināti arī pacienti, kas nav sasirguši ar Covid-19, bet kas nevar tikt izvietoti citviet, jo pandēmijas dēļ slimnīcas ir pārpildītas.

Šīs situācijas dēļ Roterdamā vairākos objektos tiek izveidotas pagaidu slimnīcas.

Nīderlandes piekrastes province Zēlande pirmdien aizliedza reģionā nakšņot tūristiem. Viesiem viņu mītnes bija jāpamet līdz pirmdienas dienas vidum.

Ārkārtas rīkojums būs spēkā vismaz līdz 10.maijam.

Dienvidrietumu piekrastes provinci īpaši iecienījuši tūristi no Vācijas, kas šajā reģionā katru gadu veido aptuveni četrus no desmit miljoniem viesu.

Zēlandes vadība bažījas, ka tās veselības sistēma var tikt pārslogota.

"Mēs nevarēsim palīdzēt, ja būs tūristu pieplūdums, kam būs vajadzīga medicīniskā palīdzība," paziņoja provinces administrācija.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu