"airBaltic" atsāks lidojumus uz Londonu

Nacionālās aviokompānijas "airBaltic" lidmašīna starptautiskās lidostas "Rīga" lidlauka teritorijā. FOTO: Evija Trifanova/LETA

Pēc visu nepieciešamo atļauju saņemšanas nacionālā lidsabiedrība "airBaltic" plāno 1.jūlijā atsākt tiešos lidojumus no Rīgas uz Londonu, aģentūru LETA informēja AS "Air Baltic Corporation" Korporatīvās komunikācijas vadītāja Alise Briede.

Savukārt 4.jūlijā "airBaltic" atsāks lidojumus no Tallinas uz Londonu. Vienlaikus 1.jūlijā lidsabiedrība atklās jaunu maršrutu no Viļņas uz Londonu.

"airBaltic" izpilddirektors Martins Gauss norādīja, ka pasažieru drošība un veselība joprojām ir lidsabiedrības galvenā prioritāte. "Esam ieviesuši stingrus drošības pasākumus, kā arī mēs sekojam līdzi atbildīgo iestāžu rekomendācijām mūsu lidojumos. Visiem pasažieriem airBaltic lidojumos tiek nodrošināts bezmaksas pamata aprūpes komplekts, kurā ietilpst sejas aizsargmaska un dezinfekcijas salvetes," viņš sacīja.

"airBaltic" cieši sadarbojoties ar atbildīgajām institūcijām, sekojot līdzi situācijai, kā arī ir elastīga, lai vajadzības gadījumā pielāgotu lidojumu grafiku. Pasažieriem pirms ceļojuma ir jāpārbauda ceļojuma noteikumi un lidostu ierobežojumi oficiālajās vietnēs vai vietējās vēstniecībās.

Patlaban "airBaltic" veic tiešos lidojumus no Rīgas uz dažādiem Eiropas biznesa tranzītmezgliem un turpina atsākt lidojumus uz tādiem atpūtas galamērķiem kā Dubrovnika, Rijeka un Splita Horvātijā, Barselona Spānijā, Nica Francijā, Larnaka Kiprā, Roma, Katānija un Milāna Itālijā, kā arī citiem. Papildus tam "airBaltic" piedāvā dažādus tiešos lidojumus no Tallinas un Viļņas.

Jau ziņots, ka "airBaltic" regulāros reisus atsāka 18.maijā.

"airBaltic" auditētais apgrozījums pagājušajā gadā bija 503,281 miljons eiro, kas ir par 23,1% vairāk nekā 2018.gadā, taču kompānija cieta zaudējumus 7,729 miljonu eiro apmērā pretstatā peļņai gadu iepriekš. Aviokompānija prognozē, ka šogad tās apgrozījums būs mazāks nekā 200 miljoni eiro.

Latvijas valstij pieder 80,05% "airBaltic" akciju, bet finanšu investoram, Dānijas uzņēmējam Larsam Tūsenam piederošajam "Aircraft Leasing 1" - gandrīz 20% akciju.

Uz augšu
Back