Horoskopi visai nedēļai
Ko stāsta zvaigznes?

FOTO: unsplash.com

Uzzini, ko sola zvaigznes no 27. jūlija – 2. augustam.

AUNS Var nākties veltīt laiku lietām, kuras tevī izraisa zināmu nepatiku, taču tu spēsi emocijas nolikt pie malas un īstenot visu, ko būsi kādam apsolījis! Nonākot saspringtākās situācijās, tu ņemsi talkā sev piemītošo drosmi, apķērību un humora izjūtu. Principā tev pa spēkam būs gandrīz viss, ko apņemsies. Vienīgi vēlams rūpīgāk ierobežot straujumu, būt pacietīgām lietās, kuras skar birokrātiju, tieslietas un grāmatvediskās atskaites. No darba brīvajā laikā atradīsi oriģinālus veidus, kā izklaidēt sevi un ģimeni.

VĒRSIS Šis varētu izrādīties interesants laiks biznesa lietām, pārrunām ar ārzemju sadarbības partneriem, juridisko nianšu kārtošanai. Nav izslēgts, sevi pierādīs Vērši, kuri nodarbojas ar zinātnisko pētniecību, pedagoģiju un saimnieciski organizatorisko darbību. Lai nedēļa nesagādātu liekas raizes, centies būt pēc iespējas racionālāks, pretimnākošāks, diplomātiskāks. Neļauj sev raksturīgajai spītībai, principialitātei radīt nevajadzīgus šķēršļus. Ikdienas stresu, uztraukumus lieliski palīdzēs aizmirst otrās pusītes klātbūtne, atvasīšu bezrūpīgā attieksme pret dzīvi.

DVĪŅI Tu šonedēļ atļausies vairāk uzmanības koncentrēt privātai dzīvei, atpūtai, vaļaspriekiem. Pēc būtības, ja tagad baudi atvaļinājumu, tad zini, ka tev izdosies smelties no dzīves maksimāli daudz pozitīvu emociju, atmiņā paliekošus iespaidus. Profesionālajā jomā nodarbinātajiem nāksies vien rūpīgāk sekot līdzi paveiktā kvalitātei, būt apzinīgākiem, veicot ar grāmatvedību, atskaitēm, informācijas apkopošanu, tās analīzi saistītos pienākumus. Attiecības ar otro pusīti brīžiem atgādinās amerikāņu kalniņus.

VĒZIS Notikumu pavērsieni, saskanīgās attiecības ar priekšniecību var piešķirt tev necerēti auglīgas iespējas pakāpties augstāk pa karjeras kāpnēm. Svarīgi pēc iespējas skaidrāk apzināties savas patiesās vēlmes un drosmīgāk sekot tām! Kādam Vēzim var nākties pievērsties ar mantojumiem, mājokļa remontu saistītām lietām. Nav izslēgts, ka tava ģimenes ligzdiņa prasīs papildu materiālos ieguldījumus. Laulības ostā spēsi uzturēt mierīgu, nosvērtu gaisotni. Atvasītes gan brīžiem var neapzināti pārbaudīt tavu pacietību.

LAUVA Tev faktiski būs viss nepieciešamais, lai gūtu panākumus gan darba lauciņā, gan attiecību jomā. Pilnīgi iespējams, galvā dzims vairākas izcilas idejas, jautājums tikai - vai uzskatīsi tās par īstenošanas vērtām. Panākumos samērā būtisku lomu spēlēs zinoša un uzticama komanda. Varbūt arī kāds no radinieku loka spēs sniegt tev vērtīgus padomus. Kopdzīvē ar mīļoto cilvēku kļūsi maigāks, iejūtīgāks, vairāk ieklausīsies partnera vēlmēs. Otrā pusīte pratīs pilnībā novērtēt tavus centienus, mēģinot atdarīt ar ko līdzīgu.

JAUNAVA Tev primārais būs darbs, profesionālās reputācijas uzspodrināšana un saskanīgas attiecības ar augstākstāvošajiem. Nav izslēgts, nolemsi iesaistīties kādā darba iemaņu pilnveidošanas, pieredzes

apmaiņas programmā, kura norisināsies ārpus valsts robežām. Šonedēļ būsi patiesi atvērts jaunām idejām, iespējām, nebaidīsies no sarežģītākiem izaicinājumiem. Brīvajiem zīmes pārstāvjiem darba vide var sniegt jaunas iepazīšanās iespējas!

SVARI Šonedēļ iespējama saspringtāka atmosfēra darba vidē. Nav izslēgts, uzņēmumā būs radušās kādas grūtības, kuras radīs daudz neskaidrību, nenoteiktību par nākotni. Labums tāds, ka tu, neskatoties uz apstākļiem, spēsi saglabāt labu noskaņojumu un ticību panākumiem! Varbūt kāds no kolēģu vidus vērsīsies pie tevis pēc psiholoģiska padoma, kuru sniegsi bez liekām pārdomām. Kopumā nedēļa veiksmīgāka ar dzīves radošo pusi saistītajiem Svariem. Brīžiem tevi pārņems patiesi romantisks, kaislīgs noskaņojums, kas mudinās pievērsties erotiskajām rotaļām.

SKORPIONS Labvēlīga nedēļa, lai īstenotu dažādus pārkārtojumus, sāktu jaunus projektus. Drošāk paļaujies uz intuīciju, vari rēķināties arīdzan ar tuvāko kolēģu atbalstu. Tev izdosies paveikt tos darbus, kas agrāk likās sarežģīti vai pat savā ziņā neiespējami. Brīžiem apstākļi prasīs acumirklīgu pielāgošanos situācijai, spēju pieņemt atbildīgus lēmumus. Ja vien neļausies slinkumam un uzdrošināsies pamēģināt, ko jaunu savā profesionālajā ikdienā, droši vari cerēt uz panākumiem! Mīlas frontē alksi kaislību, jaunu izjūtu.

STRĒLNIEKS Būsi enerģisks, dzīvespriecīgs, sevišķi spilgti to varēs izjust nedēļas vidū, kad Mēness ieies tavā zīmē. Kopumā nedēļa piemērota nopietnu jautājumu risināšanai, pārrunām, tehniska rakstura pienākumiem. Tu būsi diezgan stingrs gan pret sevi, gan apkārtējiem. Pielūko vienīgi, lai tavas prasības pret līdzgaitniekiem nekļūst pārlieku sakāpinātas. Ar mīlas dzīvi saistītās nianses vēlamāk kārtot trešdien vai ceturtdien. Savukārt atbildīgākie pienākumi daudz raitāk risināsies pirmdien un otrdien. Brīvdienās kā nākas atpūtini savu nervu sistēmu!

MEŽĀZIS Diezgan būtiska nedēļa no materiālā viedokļa. Tu vari gūt jaunas piepelnīšanās iespējas, kuras labprāt izmantosi, vai arī saņemt negaidītu piedāvājumu ieņemt augstāku, labāk atalgotu amatu. Taču, neskatoties uz patīkamajiem pārsteigumiem, tev nāksies pūlēties vaiga sviedros. Kādam Mežāzim var tikt vienlaikus uzticēti arī kolēģa pienākumi, jo tas būs devies pelnītā atvaļinājumā. Kas ir viennozīmīgi skaidrs, tavas ieguldītās pūles ātri vien dos pamanāmus rezultātus. Privātajai dzīvei atliks daudz mazāk laika, nekā tev gribētos.

ŪDENSVĪRS Neskatoties uz to, ka tev tīk darboties pēc iespējas brīvāk, neatkarīgāk, šonedēļ nāksies samierināties, ka apkārtējie apstākļi liks pielāgoties citu vajadzībām, biežāk sekot augstākstāvošo, sadarbības partneru norādēm. Labums tāds, ka šis brīdis vienlaikus sola tev izdošanos materiālajā plānā. Tātad, ja spēsi izrādīt nepieciešamo diplomātiju, iecietību un pretimnākšanu, finansiālā situācija viennozīmīgi solās uzlaboties. Nedēļas nogalē sagādā sev un mīļotajam cilvēkam romantiskas brīvdienas, dodieties nelielā izbraucienā.

ZIVIS Šonedēļ viennozīmīgi vajadzētu būt piesardzīgākam naudas lietās. Tiekoties ar mazpazīstamiem partneriem, neaizraujies ar pļāpāšanu par saviem nākotnes plāniem, citādi kāds tos labprāt “aizņemsies” sava labuma gūšanai. Nav izslēgts, kāds Zivju zīmes pārstāvis apsvērs iespēju iesaistīties ģimenes biznesā vai jau aktīvi īstenos to. Sastrādāšanās ar tuviniekiem būs atkarīga no tā, cik smalki tu pratīsi nodalīt savus pienākumus no citam uzticētā, neļausi kāpt sev uz galvas. Brīvdienas būs laiks, kuru vislabprātāk veltīsi dzīves romantiskajai, bezrūpīgajai pusei.

Uz augšu