Horoskopi visai nedēļai
Ko stāsta zvaigznes?

FOTO: Pixabay

Uzzini, ko sola zvaigznes no 3. - 9. augustam.

AUNS Būsi apskaužami aktīvs, enerģisks, mērķtiecīgs, taču šonedēļ panākumi lielākoties būs atkarīgi no apkārtējiem apstākļiem, citu cilvēku ieguldītā darba. Nav izslēgts, ka, strādājot komandā, kolēģi tev var sagādāt zināmu vilšanos, neizpildot solīto darbu vajadzīgajā termiņā. Tavs uzdevums – nezaudēt savaldību, mēģināt rast risinājumu, pat tad, ja kļūdas pieļāvis kāds cits. Ja tev izdosies salāpīt situāciju, par panākumiem sūdzēties nekādi nenāksies! Privātās dzīves norises šobrīd var nedaudz novirzīties otrajā plānā.

VĒRSIS Slinkumam tavā dzīvē šonedēļ nebūs vietas, plosīsies kā viesulis, lai sasniegtu nospraustos mērķus, kuri pēdējā laikā būs kļuvuši aizvien ambiciozāki. Tu lieliski sapratīsies ar sadarbības partneriem, augstākstāvošajiem. Taču ar padotajiem var rasties domstarpības, jo tev nepārprotami liksies, ka viņi vairāk palīdz tiem, kuri nedara neko, nevis apzinīgi pilda savus tiešos pienākumus. Par laimi, arī šī problēma nebūs nepārvarama, tev tikai nāksies atrast vajadzīgo motivāciju! Nedēļas nogalē bez atrunām liec mierā profesionālās lietas un atpūties kopā ar ģimeni!

DVĪŅI Ar pacietību un sev raksturīgo smalko runas manieri bruņojies, tu spēsi pārliecināt pat vissīvākos konkurentus. Lieliska nedēļa, lai veiktu dažādu veidu pārrunas, īstenotu reklāmas kampaņas, atrastu oriģinālāku viedu, kā piesaistīt potenciālo klientu uzmanību. Ar zinātnes lauciņu saistītajiem Dvīņiem nāksies pasvīst, jo darba būs daudz, taču laika, kā par spīti, proporcionāli maz. Arī šajā gadījumā glābiņš būs nestandarta domāšana, oriģināla pieeja šķietami strikti reglamentētām lietām. Labi, ka mīļotais cilvēks palīdzēs tev atslābināties, sniegt morālu iedrošinājumu turpmākajiem iekarojumiem.

VĒZIS Zvaigznes čukst priekšā, ka tev šonedēļ ir jābūt apdomīgākam, kārtojot naudas lietas. Tu parasti esi piesardzīgs un tālredzīgs materiālajā plānā, taču šobrīd var parādīties zināma paviršība, vieglprātība vai vilinājums iesaistīties pelēcīgos darījumos. Prātīgāk rīkosies tie Vēža zīmes pārstāvji, kuri maksimālu uzmanību koncentrēs saviem tiešajiem darba pienākumiem un necentīsies uzlabot savu labklājību ar apšaubāmiem veidiem, kā arī atturēsies no lielākiem pirkumiem! Kur pavisam noteikti tev smaidīs veiksme, tā ir privātā dzīve. Tu labi sapratīsies ar otro pusīti. Kaut arī kāds neliels strīds tomēr var pasprukt jūsu starpā, taču tas nekādi neslāpēs romantiskās jūtas, kaislības.

LAUVA Tev gribot negribot var nāksies kārtot ar mantojumiem, nekustamā īpašuma remontu, apdrošināšanu saistītus jautājumus. Risinot birokrātiskās nianses, esi pacietīgs, neļauj steigai radīt liekus sarežģījumus. Kopumā nedēļa veiksmīgāka radošās jomas pārstāvjiem. Mākslinieciskās Lauvas atradīs oriģinālus veidus, kā apliecināt savus talantus, tādējādi arī it labi nopelnot. Nedaudz smagnējāka nedēļa būs tiem, kuri pūlas apliecināt sevi valsts iestādēs. Patīkama atslodze no darba

būs tieši mīlas sfērā notiekošais. Tu būsi atvērts jaunām sajūtām, piedzīvojumiem, nelieliem eksperimentiem.

JAUNAVA Profesionālajā vidē vajadzēs būt dubultā pacietīgam, jo priekšniecība un sadarbības partneri var izrādīt līdz šim nemanītu stūrgalvību vai pat nezināšanu. Tavs uzdevums - mierīgi bez lieka sarkasma vai saspringuma analītiski izskaidrot, kāpēc tevis radītā pieeja esošo darba uzdevumu risināšanai ir tā piemērotākā. Ja situācija ļaus darboties individuāli, tu noteikti gūsi daudz labākus rezultātus, nekā strādājot lielākā kolektīvā. Mājas dzīvē vēlēsies tik vien kā mieru un klusumu. Varbūt ir vērts padomāt par nelielu pārsteigumu otrajai pusītei!

SVARI Nelidinies iedomu mākoņos, centies ar darbu saistītās lietas uztvert pēc iespējas piezemētāk, lietišķāk, tālredzīgāk. Šonedēļ patiesi piesardzīgam vajadzētu būt materiālajā plānā. Nav izslēgts, uzradīsies ļaudis, kuri centīsies ievilkt tevi finansiālajās avantūrās, no kurām pavisam noteikti vajadzētu atturēties! Mīlas dzīvē nedēļa solās būt diezgan mierīga, harmoniska. Draudzīgā noskaņa, kas valdīs tevis un mīļotā cilvēka starpā, padarīs ikdienas jautājumu risināšanu daudz vienkāršāku. Nedēļas nogalē ļauj sev kā nākas atpūsties!

SKORPIONS Ik pa brīdim var parādīties tendence pārspīlēt notikumu nozīmīgumu, tā sakot, no mušas uzpūst ziloni. Lai maksimāli izvairītos no iepriekš minētā, nenāktu par ļaunu, saskaroties ar nepatīkamiem jaunumiem, vispirms nomierināties, tad nesteidzīgi izanalizēt notikušo situāciju un tikai pēc tam izdarīt savus secinājumus! Labi, ka daudz ko priekšā pateiks tev piemītošā intuīcija. Nav izslēgts, arī tuvākie kolēģi spēs sniegt patiesi pārdomātus padomus. Komunikācijā ar pretējo dzimumu izstarosi neizskaidrojamu, neatvairāmu šarmu, kas daudzas sirdis neatstās vienaldzīgas.

STRĒLNIEKS Tas var izklausīties nedaudz pārspīlēti, taču šonedēļ tev droši varēs uzticēt gandrīz jebkuru pienākumu. Lielie darba apjomi tevi nebaidīs, tieši pretēji, tie radīs sava veida izaicinājumus, pašapliecināšanās iespējas, kuras arīdzan labprāt izmantosi! Ja profesionālajās gaitās gūtie panākumi neapšaubāmi priecēs, tad attiecību lietās notiekošais var radīt zināmu sarūgtinājumu. Visticamāk, jums ar otro pusīti būs pārāk dažādi skatījumi uz svarīgām saimnieciskām lietām, kopīgajiem nākotnes plāniem. Un neviens no jums tā īsti nevēlēsies piekāpties. Taču der apzināties, ka, neatkarīgi no apstākļiem, abpusējs kompromiss vienmēr ir drošākais, reālākais risinājums.

MEŽĀZIS Labāk turies pie iesāktajiem darbiem, jaunu projektu īstenošanu atliekot uz nākamo nedēļu. Vari droši tikt galā ar birokrātiskajām peripetijām, grāmatvediskām atskaitēm, juridiskajām niansēm. Kopumā šonedēļ tev lieliski padosies analītiskais darbs, tu spēsi ilgstoši koncentrēt savu uzmanību šķietami monotonām, nogurdinošām aktivitātēm, visdažādāko aprēķinu veikšanai. Nav izslēgts, ka savu daļu atzinības gūs Mežāži, kuri pūlas zinātniskās pētniecības lauciņā!

Attiecības ar otro pusīti būs diezgan dinamiskas, un pat samērā neprognozējamas.

ŪDENSVĪRS Šī nedēļa var izrādīties daudz interesantāka, auglīgāka tiem Ūdensvīriem, kuriem ir savs bizness, it sevišķi ar celtniecību, arhitektūru, projektēšanu saistīts. Jebkurā gadījumā esi gatavs jauniem izaicinājumiem, pieņem pretī nākošās novitātes, neesi tik aizdomīgs, piesardzīgs pret pārmaiņām. Juridiskās lietas šonedēļ labāk uzticēt citam, pat ja tavas zināšanas pietiekamas konkrētā jautājuma risināšanai. Tu vienkārši vari būt pārlieku subjektīvs, pat nedaudz neuzmanīgs. Ģimenes dzīvē tieksies pēc lielākas brīvības, neatkarības. Taču tas nenozīmē, ka nespēsi veltīt pienācīgu uzmanību saviem mīļajiem.

ZIVIS Galvenokārt veiksies it visā, kas saistīts ar dzīves māksliniecisko, radošo pusi. Tu izcelsies uz apkārtējo fona ar savām psihologa dotībām, prasmi uzklausīt apkārtējos. Tāpēc nebrīnies, ja šonedēļ vairākkārt nāksies sniegt morālu atbalstu, padomu tuviniekiem, draugiem un kolēģiem. Ja nākas veikt pārrunas ar priekšniecību, esi izvēlīgāks savos izteicienos, nekļūsti pārlieku emocionāls, vaļsirdīgs. Labāk ieturi pēc iespējas lietišķāku nostāju, nodrošinies ar pārbaudītiem faktiem, smalku argumentāciju. Privātajā dzīvē tieksies pēc miera, harmonijas.

Uz augšu
Back