Lūk, tā izskatās nepareizas auto vilkšanas rezultāts

FOTO: Reddit/My-Roots

Ja automobili piemeklē tehniskas ķibeles, atliek vien meklēt speciālistu palīdzību vai arī saukt evakuatoru, kurš bojāto auto nogādā pie speciālistiem. Kas notiek, ja pie evakuēšanas ķeras aizmāršīgi ļaudis bez vajadzīgajām iemaņām, redzams kāda Reddit lietotāja uzņemtajos attēlos. Izskatās "sāpīgi".

Sociālās vietnes Reddit lietotājs My-Roots tīmeklī publicējis dažus sava Ford Fusion Hybrid attēlus, kurā auto redzams pēc nogādāšanas galapunktā. Jau no pirmā skatiena redzams, ka auto evakuēts nepareizi, jo kā gan citādi tas būtu palicis bez priekšējām riepām un līdz aptuveni trešdaļai norīvētiem riteņu diskiem.

FOTO: Reddit/My-Roots

Ja riepas un riteņu diski būtu vienīgie bojājumi, kas rodas, ilgstoši velkot auto ar automātisko transmisiju Parking režīmā, ar neplānotajiem izdevumiem varētu sadzīvot. Taču automobiļa apakšas attēlā skaidri redzams, ka bojātas ir arī piekares detaļas un, iespējams, cietuši arī iekšējie mehānismi.

FOTO: Reddit/My-Roots

Jautājums, kā var nepamanīt, ka automašīna šļūc pa asfaltu, nevis ripo, paliek atklāts.  Zināmu lomu gan varētu būt nospēlējis apstāklis, ka mašīnas saimnieks sava Ford vilkšanai bija sarunājis tā dēvēto motormāju, kam redzamība uz aizmuguri ir stipri ierobežota, savukārt Ford lietošanas instrukcijā norādīts, ka vilkšana cietajā sakabē ir pilnībā pieļaujama, tādēļ vadītājam pie auto stūres nav jābūt. Galvenais ir CVT transmisiju jeb bezpakāpju variatoru ieslēgt neitrālajā pārnesumā, ko visi šajā operācijā iesaistītie bija aizmirsuši izdarīt.

Uz augšu
Back