Uz laiku atceļ lemšanu par vakcinācijas punkta ierīkošanu Centrāltirgus gastronomijas paviljonā

Gastronomijas paviljons Rīgas centrāltirgū. FOTO: Zane Bitere/LETA

Šodien nenotika Rīgas domes ārkārtas sēde par vakcinācijas procesa organizēšanu Rīgā.

Kā aģentūrai LETA paskaidroja Rīgas domē, sēde atcelta, jo vēl nebija izsludināti grozījumi Ministru kabineta noteikumos "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai", kas paredz, ka pašvaldības sadarbībā ar Veselības ministriju un Nacionālo veselības dienestu izplata aktuālo informāciju par vakcināciju un veicina iedzīvotāju vēlmi vakcinēties.

Noteikumi arī paredz, ka pašvaldības piedalās vakcinācijas procesa organizēšanā savā administratīvajā teritorijā, lai nodrošinātu efektīvu vakcinācijas norisi, kā arī piedalās vakcinācijai paredzētu kompleksu izveidē un darbības nodrošināšanā.

Minētie grozījumi tika pieņemti šīs nedēļas valdības sēdē.

LETA jau ziņoja, ka ārkārtas domes sēdē bija paredzēts pilnvarot Rīgas pilsētas izpilddirektoru slēgt līgumus, kas saistīti ar vakcinācijas procesa organizēšanu.

Bija plānots noteikt, ka izpilddirektors būs tiesīgs slēgt iepirkuma līgumus, līgumus par lietošanas tiesībām, kas ir saistīti ar aktuālās informācijas par vakcināciju izplatīšanu, vakcinācijas procesa organizēšanu Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā, vakcinācijas pakalpojuma pieejamības veicināšanu, plašas sabiedrības vakcinācijas kompleksu izveidošanu un darbības nodrošināšanu.

Bija plānots lemt par SIA "Rīgas Centrāltirgus" gastronomijas paviljona nodošanu izpilddirektora lietošanā vakcinācijas procesa organizēšanai un neiznomāt to tirdzniecības vietu ierīkošanai.

Šī lēmuma izpildi bija plānots finansēt no Rīgas pilsētas pašvaldības budžeta programmas "Izdevumi neparedzētiem gadījumiem.

Rīgas domes izpilddirektora pienākumus pašlaik pilda Rīgas domes Apmeklētāju pieņemšanas centra vadītāja Elīna Trautmane.

Uz augšu
Back