Cēsīs zagļi apzog automašīnu, kamēr autovadītājs maina riepu

Ziemas riepa ar radzēm FOTO: Ekrānuzņēmums no TV Auto ziņām

 Cēsīs, kamēr autovadītājs mainīja riepu, zagļi apzaguši automašīnu, informēja Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Vakar, 8.aprīlī, ap plkst.18.30 VP tika saņemta informācija par to, ka Cēsīs, J. Poruka ielā, no automašīnas salona nozagti vairāk nekā 300 eiro. Tika noskaidrots, ka cietušais vīrietis stāvlaukumā pamanījis, ka viņa automašīnai ir bojāta riepa.

Pēc Vaskānes teiktā, kamēr vadītājs mainīja riepu, no automašīnas salona, kur atradās naudas maks, tika nozagta nauda. 

Policijā sākts kriminālprocess par zādzību no automašīnas. Izmeklēšana turpinās.

VP aicina automašīnu īpašniekiem pievērst uzmanību savu spēkratu drošībai, neatstāt tā salonā atslēgas, transportlīdzekļa reģistrācijas dokumentus vai vērtīgas mantas. Redzamā vietā atstātas personiskās mantas kalpo kā stimuls garnadzim iekļūt transportlīdzeklī, izsitot auto stiklu vai kādā citā veidā to bojājot. Tāpat iedzīvotāji ir aicināti nezaudēt modrību un neatstāt savu īpašumu viegli pieejamu garnadžiem.

Policija aicina nebūt vienaldzīgiem. Gadījumos, ja redz, ka stāvlaukumā pie kāda transportlīdzekļa vai nomaļā vietā novietotas tehnikas uzturas svešas personas, kuras acīmredzami nav transportlīdzekļa īpašnieki, un šo personu nodomi, varētu būt noziedzīgi, nekavējoties jāziņo policijai pa tālruni 110, kā arī, ja iespējams jāinformē transportlīdzekļa saimnieks vai vadītājs par svešu personu aktivitāti.

Uz augšu
Back