Diennakts laikā policisti pieķēruši 16 dzērājšoferus un vienu narkotikas lietojušu autovadītāju

Ilustratīvs foto. FOTO: Syda Productions, Shutterstock.

Aizvadītajā diennaktī uz Latvijas ceļiem aizturēti 16 autovadītāji, kuri pie stūres bija sēdušies alkohola reibumā, un vienu, kurš transportlīdzekli vadīja, būdams lietojis narkotiskās vielas, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijas (VP) Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Rīgas reģionā diennakts laikā apturēti septiņi dzērājšoferi, Vidzemē un Latgalē pie stūres alkohola reibumā pieķerti katrā pa diviem šoferiem, bet viens Vidzemē spēkratu bija vadījis, būdams lietojis narkotikas. Kurzemē pieķerti četri dzērājšoferi, bet Zemgalē aizturēts viens autovadītājs, kurš bija sēdies pie stūres alkohola reibumā.

Pagājušās nedēļas pēdējā dienā uz Latvijas ceļiem likumsargi noformējuši 252 administratīvā pārkāpuma protokolus par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, bet vienu - par agresīvu braukšanu.

Aizvadītajā diennaktī valstī kopumā par dažādiem satiksmes noteikumu pārkāpumiem policisti noformējuši 516 protokolus, liecina VP apkopotā informācija.

Kā ziņots, diennakts laikā uz valsts autoceļiem reģistrēti 44 satiksmes negadījumi, tajos cietuši astoņi cilvēki, bet bojāgājušo nav, liecina VP apkopotie dati.

Uz augšu
Back