Miks Ozoliņš māca, kā nepalaist garām īsto un vienīgo

FOTO: Ekrānuzņēmums

Kā nepalaist garām īsto un vienīgo? Kā zināt, vai vīrietis vēlas veidot nopietnas attiecības? Daudzām sievietēm šie ir tik labi zināmi jautājumi, uz kuriem atbildes nereti tiek meklētas astrologu konsultācijās, pie zīlniecēm vai draudzeņu sarunās. Taču režisoram Mikam Ozoliņam, ar kuru “STV Pirmā!” sarunu šovā “Kad viņas satiekas” sazvanījušas šova vadītājas, ir skaidra atbilde: “Ja vecis tevi vēlēsies, viņš darīs visu, lai to izrādītu un aicinātu uz randiņu.

"Lai cik viņš kūtrs būtu. Ja tev liekas – ak dievs, viņš divus mēnešus bijis tik aizņemts, lai gan viņš dzīvo tepat blakus, – c’mon – tu vienkārši neesi viņu prioritāšu skaitā. Ja viņš to nedara, tad šaubos, vai tāds vīrietis tev vajadzīgs, jo viņam vienkārši nav mugurkaula,” saka

Ozoliņš, kurš savulaik Amerikā pasniedzis sieviešu “copēšanas” kursus.

3

Miks šobrīd esot pabeidzis darbu pie savas jaunās grāmatas “1001 guru”, kas pavisam drīz ieraudzīs dienas gaismu. Tā esot balstīta Mika personīgajā pieredzē un stāsta arī par viņa attiecību pieredzi, un jebkurš, kurš to izlasīšot, par viņu zināšot vairāk nekā viņa tuvākie draugi. Vaicāts par grāmatas saturu, Miks saka:

“Es vienmēr esmu uzskatījis, ka dzīvē viens otram mēs esam skolotāji - ir svarīgi saprast, tieši kādu mācību katrs no satiktajiem cilvēkiem jeb “guru” tev sniedz.”

3

“Kad viņas satiekas” dāmām nepaliks nepamanīts fakts, ka Miks šobrīd mainījis savu imidžu un nēsā eleganti koptu bārdiņu, kuru Sanda Dejus jokojot salīdzinās ar zemnieka vizuālo tēlu. Ozoliņš neslēps, ka šobrīd bauda brīva vīrieša statusu – dāmas gan “rotējot” viņam apkārt, bet jauns attiecības viņš veidot nesteidzoties. Arī tik populārajā Tinder aplikācijā viņš esot neregulārs viesis – te atgriežoties, te atkal dodot priekšroku citiem iepazīšanās veidiem.

Noskaties video un uzzini, kāpēc Miks Ozoliņš izvēlas attiecības veidot ar alfa sievietēm un kādā neparastā vieta viņš iepazinies ar savas meitiņas mammu - dziedātājas Rihanas bekvokālisti Kimu Inci. Intrigai varam pačukstēt: ja Miks tovakar grožus nebūtu ņēmis savās rokās rokās un klausījis iekšējai balsij, kas mudināja nepalaist šo sievieti garām, iespējams, viss varēja izvērsties pavisam citādi!

Uz augšu
Back