Kā tikt galā ar vīriešiem - krāpniekiem?

FOTO: Publicitātes foto

Vai jebkuru vīrieti var savaldzināt? Vai tiešām stiprais dzimums ir tā "veidots", ka vienkārši nespēj atteikt sievietei? Psiholoģe Kristīne Balode nepiekrīt tam, ka sievietes, kuras uzņēmušas kursu, lai atņemtu kādai mīļoto, to arī vienmēr panāks, turklāt vīrietis pats nav vainīgs, jo ticis savaņģots un nav spējis pateikt nē: "Es demistificēšu šo sieviešu supervaru pār vīriešiem.

Kā tikt galā ar vīriešiem - krāpniekiem?

Nekā tāda nekad nav bijis. Nekas tāds nepastāv. Mēs neesam mītiskas būtnes, un mums nav nekādu burvju spēju. Manuprāt, jebkuras divas saprātīgas personas ir spējīgas katra pati izdarīt brīvas gribas aktu par to, ko dara vai nedara. Pat tad, ja tu izdari to, ko vēlāk nožēlo, tad tik un tā nedrīkst atsacīties no savas atbildības, vainojot sievietes ar burvju spējām."

Visa viņas darba pieredze norāda uz šo: "Ja viņš ir gājējs, tad viņš ies. Ja nav cieņas, tad viņš dara. Un ja man ir tik šausmīgi jācīnās par kādu cilvēku un jāstāv viņam apkārt kā žogam, lai viņš būtu ar mani, tad te vietā ir jautājums - kas man kaiš?"

Uz augšu
Back