"Kustības "Par!"" domi vadīs Rīgas mērs Staķis

Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis piedalās preses konferencē, kurā informē par aktualitātēm Rīgas pašvaldības izglītības iestādēs pirms jaunā mācību gada. FOTO: Paula Čurkste/LETA

Par "Kustības "Par!"" ("Par") domes priekšsēdētājs ievēlēts "Par" valdes loceklis un Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis (PP), informēja "Par" pārstāve Amālija Brūvere.

Staķis šajā amatā nomaina Ilzi Viņķeli, kura no šī amata atkāpās 2021.gada maijā.

"Par" dome ir partijas institūcija, kurā darbojas valde, deputāti, Ministru kabineta locekļi, Pārskata padomes locekļi un nodaļu pārstāvji. Dome kongresu starplaikos apstiprina politiskās prioritātes un priekšvēlēšanu programmas.

Kā pavēstīja Brūvere, "Par" domes tuvākais mērķis būs pārrunāt risināmās problēmas tajās jomās, par kurām nav tiešas atbildības valsts mērogā, piemēram, satiksmes, izglītības un sociālie jautājumi. Tāpat dome strādās pie 14.Saeimas vēlēšanu piedāvājuma un teritoriālo nodaļu darba un tā uzlabošanas.

"Pieņemtajiem lēmumiem vienmēr jābūt balstītiem pierādījumos un pasaules labākajās praksēs. Mēs neticam visam tikai tāpēc, ka to kāds to pasaka - atļaujamies būt skeptiski, un tas ir mūsu spēks," pauž Staķis.

Viņš norāda, ka politisko lēmumu analīze, balstoties šajās atziņās, ir tas, ko nepieciešams attīstīt arī partijas domes darbā.

Uz augšu
Back