Vīķe-Freiberga: Mums plosās pandēmija, slimība skar visus

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 44
Valsts eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga
Valsts eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga Foto: Zane Bitere/LETA

Iedzīvotājiem būtu jādara viss, lai Covid-19 izplatību ierobežotu preventīvi, piektdien sievietēm veltītajā pasākumā "Forums Līdere 2021" pauda bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga.

"Mums plosās pandēmija, slimība skar visus, tomēr daži bezatbildīgi nebaidās spēlēt krievu ruleti" sacīja Vīķe-Freiberga.

Viņa norādīja, ka no dažādiem vīrusiem var izvairīties preventīvi un ārstnieciski. Saslimstot ar Covid-19, ārstniecība var būt arī mākslīgā elpināšana, ar kuru neviens nevēlas saskarties, tādēļ būtu jādara viss, lai no vīrusa izvairītos preventīvi.

Foto: Ekrānuzņēmums

Vīķe-Freiberga izcēla arī klimata pārmaiņas, ar kurām pasaule saskaras aizvien biežāk.

"Pasaule protestē pret to, ka notiek manāmas klimata pārmaiņas. Kur vien skatāmies, daba uzstājas mūsu priekšā, mēģina pievērst mūsu kā cilvēku uzmanību, sacīdama - ir par daudz. (..) Cilvēkiem ir jāmācās domāt par planētu nopietnāk, nekā tas ir darīts līdz šim," sacīja Vīķe-Freiberga.

Jau vēstīts, ka piektdien izstāžu centrā "Ķīpslala" notiks sievietēm veltīts pasākums "Forums Līdere 2021". Plānots, ka šogad forums pulcēs 1000 sievietes un pasākumā piedalīsies 20 lektori.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 44

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais