VUGD: atklātās vēstules Saeimai iesniedzēju viedoklis neatspoguļo dienesta nostāju

VUGD. Ilustratīvs attēls. FOTO: Una Kupruka/LETA

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) skaidro, ka atklātās vēstules Saeimai iesniedzēju viedoklis neatspoguļo dienesta nostāju vakcinēšanās un darba nodrošināšanas jautājumā. Dienestā nodarbinātie netiek atstādināti un nav iesniegti atlūgumi. Darbs turpinās, un ir nodrošināta VUGD funkciju izpilde, vēstīts VUGD ierakstā "twitter" kontā.

Dienestā nodarbinātie netiek atstādināti un nav iesniegti atlūgumi. Darbs turpinās un ir nodrošināta VUGD funkciju izpilde. Atgādinām, ka dienestā šobrīd 73% nodarbināto ir ar vakcinēšanās un pārslimošanas sertifikātiem. Nedēļas laikā vakcinēto skaits VUGD ir pieaudzis par 10%. Līdz šim vakcinācijas temps nedēļā bija tikai 1 – 2 procentpunkta apmērā. Kolēģi turpina vakcinēties.

Patlaban VUGD nodarbinātajiem, līdzīgi kā citās valsts pārvaldes iestādēs, ir laiks līdz 15.novembrim, kad ir iespēja vakcinēties. Līdz tam, ja vēl nav vakcinēšanās vai pārslimošanas sertifikāts, strādāt un pildīt dienesta pienākumus iespējams ar negatīva testa sertifikātu.

Uz augšu
Back