“Getliņi EKO” turpina attālināti un klātienē uzņemt ekskursantus

TVNET
“Getliņi EKO” turpina attālināti un klātienē uzņemt ekskursantus
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
"Getliņi EKO"
"Getliņi EKO" Foto: Publicitātes foto

Ekskursija sadzīves atkritumu poligonā “Getliņi” ļauj gūt priekšstatu par to, kāds ir atkritumu dzīves cikls un cik svarīgi ir rūpēties par apkārtējo vidi. Tāpat ekskursijas laikā var gūt izpratni par poligona apsaimniekošanu, enerģijas ražošanu un kā norit dārzeņu audzēšana siltumnīcās, pavēstīja "Getliņi EKO" ārējās komunikācijas vadītājs Ričards Aksels Ozoliņš.

“Ekskursijas ir bezmaksas, un pandēmijas dēļ esam spējuši veiksmīgi pielāgoties, lai attālinātā formātā turpinātu izglītot par ilgtspējīgu un uz aprites ekonomiku balstītu atkritumu apsaimniekošanu. Ar moderno tehnoloģiju palīdzību esam uzlabojuši mūsu ekskursiju kvalitāti, lai attālinātā ekskursija būtu tikpat dinamiska un aizraujoša kā klātienē. Attālinātā ekskursija ļauj ērti pieslēgties grupām no visiem Latvijas reģioniem," stāsta “Getliņi EKO” projektu vadītāja vides izglītības jomā Inese Avota.

Vides izglītība ir viena no uzņēmuma prioritātēm un pērn divkārt audzis poligona apmeklētāju skaits. 2021. gadā attālināti un klātienē poligonu apmeklēja gandrīz 5500 interesenti no visas Latvijas. Lielākā daļa ekskursantu bija bērni un jaunieši. Uzņēmums piedāvā bezmaksas ekskursijas darba dienās jebkurai vecuma grupai, sākot no 5 gadu vecuma, un tiek uzņemtas grupas 15 līdz 25 cilvēku sastāvā.

SIA „Getliņi EKO” ir Rīgas un Ropažu (iepriekš – Stopiņu) novada kopīgi izveidots uzņēmums, kas apsaimnieko lielāko cieto sadzīves atkritumu poligonu Baltijas valstīs. Poligons šobrīd ir viens no modernākajiem Eiropā un tiek attīstīts kā mūsdienīgs un drošs atkritumu pārstrādes centrs.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu