Vindzoras pils saimē gaidāmas pārmaiņas

FOTO: AFP / Scanpix

Vindzoras pilī šovasar varētu būt gaidāmas lielas pārmaiņas, jo tiek ziņots, ka Kembridžas hercogi princis Viljams un Keita gatavojas  pārcelties turp, savukārt princis Endrjū, cenšoties atjaunot savu dzīvi, varētu nomainīt Berkšīru pret Skotiju.

Pēc karaliskās ģimenes sarunām tagad tiek īstenoti plāni, kas vēlāk šogad varētu radīt būtiskas izmaiņas karaliskās ģimenes dzīvē.

Kembridžas hercogi pārceļas pie karalienes

Iespējams, lielākās pārmaiņas būs Kembridžas hercogam un hercogienei, kuri, kā ziņots, gatavojas pārcelties no Kensingtonas pils Londonas rietumos uz Bērkšīru. Pāris ar bērniem apmetīsies Vindzoras pilī, karalienes ģimenes īpašumā. Kā rakstīja The Sunday Times, pārcelšanās notiks mācību gada beigās. Džordžs un Šarlote septembrī pievienosies savam jaunākajam brālim princim Luisam jaunā skolā Berkšīrā.

Tomēr laikraksts vēsta, ka pāris saglabās savu īpašumu Kensingtonas pilī kā Londonas māju, neskatoties uz pārcelšanos. Pāris paturēs arī Anmer Hall, kuru, kā ziņo laikraksts, viņi turpinās izmantot "regulāri".

Karaliene vēlas palīdzēt Endrū

Tikmēr tiek ziņots, ka karaliene ir arī slepeni runājusi ar Jorkas hercogu par to, kā ģimene var palīdzēt princim Endrū atjaunot savu dzīvi un kā "nozust no sabiedrības skatieniem". Ieteikums bija pārcelties uz dzīvi Skotijā.

Saseksiem - tikai 15 minūtes!

Bet šķiet, ka ASV dzīvojošajiem princim Harijam un Meganai pārmaiņu būs maz. Katrā ziņā oficiālā tikšanās ar vecomāti Harijam ilgusi 15 minūtes, kas nozīmē, ka neko svarīgu abi netika runājuši - vien paspēja iepazīstināt karalieni ar mazmazmeitiņu Lilibetu.

Zīmīgi, ka privātumu alkstošie hercogi vēlējušies fotosesiju vai vismaz vienu oficiālu foto, kurā redzams, kā karaliene pirmo reizi tiekas ar mazo Lilibetu, tomēr karaļnams to noraidījis, baidoties, ka tas nonāks "Netflix" seriālā par Saseksas hercogu privāto dzīvi.

Uz augšu
Back