Policija reidā Rīgā ar bezpilota lidaparātu pieķer 12 nepacietīgus autovadītājus

TVNET
Foto: RPP

Pirmdien, 20. martā, rīta pusē Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki saistībā ar iniciatīvu “Drošākas Rīgas mēnesis” organizēja kārtējo reidu ar bezpilota gaisa kuģi jeb dronu, lai veiktu Ceļu satiksmes noteikumu ievērošanas kontroli. Nepilnu divu stundu laikā policija fiksēja 12 pārkāpumus, kad autovadītāji pārvietojās pa sabiedrisko transportlīdzekļu joslu.

Reida laikā ar bezpilota gaisa kuģa palīdzību kārtības sargi apturēja 12 autovadītājus, kuri vadīja transportlīdzekli Vaidavas ielā virzienā no Dzelzavas ielas uz Ieriķu ielas pusi pa joslu, kas paredzēta pasažieru sabiedriskajiem transportlīdzekļiem, tādējādi pārkāpjot Ceļu satiksmes likumā minētās prasības.

Rīgas pašvaldības policija atgādina, ka par braukšanu pa sabiedrisko transportlīdzekļu joslu piemēro naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam 40 eiro apmērā. Sākoties “Drošākas Rīgas mēnesim”, pašvaldības policija līdz šim pieķērusi 202 pārkāpējus.

Tāpat RPP atgādina, ka šāda veida reidi regulāri tiek rīkoti visā Rīgā, arī Maskavas ielā, Daugavgrīvas ielā, Brīvības ielā, Ģenerāļa Radziņa krastmalā un citās vietās.

Saistībā ar iniciatīvu “Drošākas Rīgas mēnesis” Rīgas pašvaldības policija arī turpmāk sadarbībā ar Valsts policija organizēs dažādas pārbaudes, lai uzraudzītu un kontrolētu sabiedrisko kārtību Rīgā.

Nepalaid garām!
Uz augšu