Rosina sākt kriminālvajāšanu par psihotropo vielu tirgošanu Liepājā

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Narkotikas.
Narkotikas. Foto: Edijs Pālens/LETA

Policija rosina sākt kriminālvajāšanu par psihotropo vielu pārdošanu Liepājā, informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova.

Pagājušā gada augustā Valsts policijas amatpersonas aizturēja trīs personas par psihotropo vielu glabāšanu un realizāciju.

Policija veica kratīšanu personu īpašumos un vienā no tiem atrada naudu, kura, visticamāk, iegūta, tirgojot psihotropās vielas. Savukārt pie viena no vīriešiem atrastas 100 tabletes, kas satur narkotisko vielu fenazepāmu.

Kā norāda Šeršņova, izmeklēšanā noskaidrots, ka liepājnieks ar savu dzīvesbiedri sev lietošanai paredzētos recepšu medikamentus oriģinālajā iepakojumā pārdeva tālāk citai personai, lai iegūtu finansiālu labumu. Savukārt pircējs šīs tabletes glabāja ar mērķi tālāk realizēt. Visi aizdomās turētie jau iepriekš ir nonākuši policijas redzeslokā par cita veida likumpārkāpumiem un uz izmeklēšanas laiku viņiem tika piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības smago un sērijveida noziegumu apkarošanas nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā un nodevušas to prokuratūrai kriminālvajāšanas sākšanai.

Saskaņā ar Krimināllikumu, par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu glabāšanu, realizācijas nolūkā un par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu realizēšanu, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu