Brīdinājums!

Apstiprinu, ka esmu vismaz 18 gadus vecs!

Kāda ir sajūta, ja ballītē ierodas intīmpreču veikala īpašniece?

Foto: Shutterstock

Būdama intīmpreču veikala Melns Kakis īpašniece, bieži vien jautras ballītes beigās pieķeru sevi, atbildot uz vīriešu jautājumiem, ko sievietes patiesībā vēlas gultā? Parasti kompānijā ir tikai daži ballētāji, kuri neiesaistās sarunās par seksa tēmu. Sekss ir tabu tēma līdz brīdim, kamēr grādīgie dzērieni nav uzņemti uz krūts, un, būsim godīgi, galu galā tā ir katra privāta lieta. Vakara beigās snaudošo zvēru izlaiž no krātiņa, un tieši tad gribas iegūt informāciju no īstā avota. Otrs aktuālais jautājums, ko pērk igauņi?, iet roku rokā ar pirmo jautājumu. Sievietes vairāk interesē, ko citi igauņi dara guļamistabā?

Latvieši pēc būtības ir diskrēti un, salīdzinot ar dienvideiropiešiem, diezgan atturīgi. Tas atspoguļojas arī guļamistabās un izvēlētajos seksa palīglīdzekļos. Sākumā vīriešiem sāk sāpēt rokas tikai iedomājoties, ka viņiem savas sievietes klitors būs jāglāsta līdz viņa sasniegs orgasmu. Tas, ka līdz pat 95 % sieviešu nesasniedz orgasmu bez klitora stimulācijas, daudziem nav nekāds jaunums. Vēl nesen uzskatīja, ka klitorā ir tikai 8000 baudas nervu, kas joprojām ir divreiz vairāk nekā dzimumloceklī. Mūsdienās zinātnieki savos aprēķinos ir nonākuši līdz skaitlim 15 000.

Kas vīrieti padara lielisku gultā?

Ja jautā sievietei, kas vīrieti padara lielisku gultā, pirmā lieta, ko viņa uzslavē, ir kāda seksa elka lieliskā tehnika. Neviena sieviete nekad nav minējusi savu vīru kā lieliskāko mīlnieku. Kā galveno iemeslu var minēt, ka izveidotās attiecības netiek lolotas, tajās neiegulda pietiekami lielas pūles, tādējādi rodas rutīna. Ar G punkta jēdzienu plašāka sabiedrība iepazinās tikai 1982. gadā. Domājams, ka cilvēki jau bija pabijuši uz Mēness. Vaginālais orgasms nedaudz atšķiras no klitorālā orgasma. Tie ir divi dažādi jēdzieni, bet G punkts patiesībā nav atklāts, ārējs dzimumorgāns. Tām sievietēm, kuras nodarbojas ar seksu ar savu vīrieti, klitora baudas nervi penetratīvā orgasma laikā sasniedz maksts sieniņas. Tas nozīmē, ka, ja sieviete sasniedz orgasmu stimulācijas rezultātā maksts iekšienē, tas ir tāpēc, ka dzimumloceklis faktiski stimulē tos klitora baudas nervus, kas ieskauj maksts kanālu. Tik vienkārši.

Intīmpreču veikala pārdotākie produkti

Vispieprasītākie produkti intīmpreču veikalā ir klitora stimulatori. Sievietes tos pērk tikai savam priekam, un es viņas slavēju! Ja sieviete zina, kā sasniegt ekstātisku orgasmu, viņa spēs vadīt arī savu vīrieti, turklāt vīrieši paši mēdz pirkt klitora stimulatorus savām mīļotajām. Es ieteiktu vīriešiem vaginālo seksu papildināt ar pikantām seksa rotaļlietām.

Рretty Love – G punkta un klitora stimulators iedarbojas uz 15 000 nervu. Šī seksa rotaļlieta trīs vienā masē G punktu, paildzina erekciju, ir pieejami desmit vibrēšanas režīmi. Un neko vairāk no vīrieša gultā nevar prasīt! Kontrolējiet erekciju un novediet sievieti līdz orgasmam!

Foto: Publicitātes foto

Nedaudz rotaļīgāks veids, kā masēt sievietes baudas nervus, ir Pretty Love pirkstu vibrators. Ar pirkstu vibratoru var kairināt klitoru, G punktu, krūšu galus un pat anālo atveri. Ir pieejami desmit dažādi vibrācijas modeļi un dažādas intensitātes vibrācija. Ieslēdzot vibratoru, sākumā patīkamākas ir maigākas vibrācijas, bet pēc dažiem mirkļiem vēlēsieties spēcīgāku stimulāciju, un tieši šajā brīdī Pretty Love būs uzdevumu augstumos.

Foto: Publicitātes foto

Sievietēm, kuras nesen atklājušas klitorālo orgasmu, labākais risinājums ir jaunākais Satsifyer Pro 2 Vibration, kas vibrē un sūc klitoru. Kā pirmajai seksa rotaļlietai, tā ir lieliska izvēle, jo dažām sievietēm patīk klitora sūkšanas sajūta, bet citām - vibrācija. Pro 2 piedāvā abas iespējas.​

Foto: Publicitātes foto

Ekstātisku baudu un orgasmiem piepildītu dienu!

Inna

www.melnskakis.lv

Foto: Publicitātes foto
Uz augšu