T, 27.09.2023.

Kafejnīca – padomi, kā radīt mājīgu vidi viesiem dienā un naktī

Facebook LinkedIn Draugiem X
Foto: Publicitātes foto

Katram uzņēmumam ir svarīgi, lai katrs klients būtu apmierināts un vēlētos atgriezties. Atgriešanās iemesls var būt galvenokārt tāpēc, ka bija radīta piemērota vide, kurā varēja labi pavadīt laiku. Mūsdienās to sauc par labu atmosfēru. Šādu atmosfēru var radīt jebkurā laikā un jebkurā kafejnīcas telpā. Šajā rakstā “TONRO” komanda atklās, kā to panākt un pastāstīs ko tieši vēlās Jūsu apmeklētāji.

Izturīgi, ērti un viegli savienojami galdiņi

Izturīgiem, ērtiem un viegli saliekamiem – tādiem jābūt Jūsu kafejnīcas galdiem. Tas noteikti ļaus viesiem justies ērti neatkarīgi no tā, kurā diennakts laikā būs apmeklējums.

Ja kafejnīcā ir viegli pārvietojami galdi, to izkārtojumu varēsiet ātri mainīt un pielāgoties visiem viesiem vai arī lielākām cilvēku grupām. Tad kad viesi dosies projām, apkalpošanas personāls varēs visu ātri pārkārtot.

Kafejnīcās bieži sastopama kāda nepatīkama neērtība un tā ir galdu nepatīkamā čīkstēšana. Tas ne tikai traucē ēšanai, bet var arī traucēt kādas sarunas vai randiņa laikā. Ja nebūs iespējas pārsēsties citur, cilvēkiem būs tās sliktākās atmiņas par Jūsu kafejnīcu.

Turklāt, galdiem būtu jābūt pietiekami lieliem, lai vienlaikus varētu apsēsties visi klātesošie. “TONRO” komanda ir pārliecināta, ka tās pūles, kuras būs pieliktas, lai atrastu šīs mēbeles, noteikti atspoguļosies labās klientu atsauksmēs.

Āra virtenes – burvīgs apgaismojums brīvdienās un ne tikai

Āra virtenes – vairāk nekā tikai dekors vai gaisma. Tā ir gaismas maģija, kas tumsu pārvērš par neaizmirstamu ikdienišķu telpu. Piekarinātas āra virtenītes Jūsu terasē, balkonā vai jebkurā citā telpā piešķirs mājīgumu un romantiku.

“TONRO” kā viens no līderiem, kas piegādā lampiņu virtenes restorāniem, tematiskajiem pasākumiem arī parkos, dalās ar ieteikumiem kā tieši izmantot Jūsu telpā:

· Meklējiet virtenes, kas savienojas viena ar citu. Piemēram, noteiktu modeli savienot izveidojot līdz pat 800 m garu virteni, kuru var izmantot, lai apvītu daudzus koku zarus un veidotu gaismas instalācijas.

· Virtenēm jābūt neplīstošām, sertificētām un mitrumizturīgām.

· Lai gan ļoti noderīgi būs, ja virtenes kuras ar saules moduļiem, būs iespēja tās pieslēgt arī elektrībai. Daudzpusība ir izdevīga Jūsu biznesam.

· Iegādājieties jau nokomplektētas virtenes, lai Jums nevajadzētu rūpēties par kaut ko vēl atsevišķi.

Piemērotas LED virtenes, kuras radīs mājīgu atmosfēru un būs energoefektīvas. Ņemot verā to, ka tās būs ieslēgtas katru vakaru, ir svarīgi, lai enerģijas patēriņš nebūtu kosmisks.

Saulessargi – nav jābaidās no saules vai lietus

Atpūta kafejnīcā var būt patīkama jebkuros laika apstakļos neatkarīgi no gadalaika. Svarīgi, lai kafejnīcā būtu atbilstoša infrastruktūra un tā būtu pasargāta no sliktiem laika apstakļiem. Viesi nedrīkst trāpīt zem lietus. Būtu arī labi, ja viņi varētu atrast patvērumu ēnā jebkurā diennakts laikā.

Lai to panāktu ir jāizvēlās atbilstoši saulessargi un ne tikai tam jāpievērš uzmanība. Tiem jābūt kvalitatīviem, taču diemžēl tikai daži ražotāji piedāvā labāko kvalitāti par pievilcīgu cenu. ZELTPRO saulessargi ir vieni no tiem. Šādus saulessargus atradīsiet visās populārākajās Eiropas kafejnīcās. Romā, Barselonā, Milānā, Parīzē, Londonā, ka arī Rīgā, Mežaparkā, Jūrmalā un citās Latvijas pilsētās un mazākas pilsētas nebūs izņēmums.

Saulessargi papildinās Jūsu terases vai balkona redzamību no tālienes un nodrošinās komfortu Jūsu viesiem. Pat lietū vai +30 grādu karstumā, saulessargu UV starojuma un mitruma izturība radīs patīkamu vidi pusdienām, kafijas pauzei vai kādai biznesa tikšanās reizei.

No kafejnīcu vadītāju viedokļa ir svarīgi, lai saulessargi būtu ar atsvariem un neprasītu daudz uzturēšanas izmaksas. “TONRO” komanda ir vienisprātis – būs grūti atrast labāku par ZELTPRO. Viņu saulessargi tiek piedāvāti kopā ar astvariem un uzsākot vai pabeidzot darbu, būs ļoti viegla atvēršanas un salocīšanas sistēma.

“TONRO” – draugs, pie kura vērsties, kad nepieciešams labs padoms vai risinājums.

TONRO” – uzņēmums, kas veiksmīgi darbojas jau vairāk nekā 5 gadus, pārdodot augstākās kvalitātes aprīkojumus pasākumiem, āra tirdzniecībai un uzņēmējdarbībai visās Baltijas valstīs.

Katrai kafejnīcai un jebkurai telpai jābūt unikālai, kura radīs klientiem patīkamas emocijas. Tieši tāpēc jāatrod uzticamu partneri, kas dalīsies ar labu padomu un palīdzēs ar pareizo risinājumu – apgaismojumu, galdiem, galdautiem, krēsliem, saulessargiem. Tas viss šķiet vienkārši, taču mūsu komanda parūpēsies, pārbaudīs un izmēģinās dažādas iespējas, lai piedāvātu klientiem labāko. Rezultātā mēs piedāvāsim labāko un piemērotāko tieši Jums – par iespējami zemāku cenu, vai premium kvalitāti.

Tātad – iepazīt savus apmeklētajus nav nemaz tik grūti. Ja tiks ieguldīts laiks un resursi, lai viņi justos ērti, saņemsiet milzīgu atdevi – labākās atsauksmes un tos pašus klientus, kuri vēlēsies atgriezties.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Lasītākais šodien
Top raksti
Uz augšu