T, 27.09.2023.

“Novatours” izziņo nākamās vasaras programmu un galamērķu jaunumus

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 1
Foto: Publicitātes attēls

Baltijas valstīs lielākais ceļojumu organizators “Novatours”, esot pirmais tūrisma tirgū, iepazīstina ar pilnu 2024. gada vasaras ceļojumu programmu un jauniem galamērķiem no Latvijas – Kipra, Maļorka un Malaga. Uzņēmums, kas darbojas tirgū visilgāk un skaita jau 25. vasaras sezonu, palielinās piedāvājumu arī uz Grieķijas salām, Spāniju un Melnkalni. 2024. gada vasarā Latvijas iedzīvotāji aicināti plānot savas brīvdienas 14 galamērķos.

“Veidojot nākamā gada vasaras sezonas programmu, vispirms domājām par vēl labāku pieredzi mūsu klientiem – sākot ar brīvdienu plānošanu un, protams, paša ceļojuma izbaudīšanu. Salīdzinot šī gada vasaru ar nākamo gadu, mēs grupas ietvaros esam plānojuši līdz pat 15% izaugsmi apkalpoto klientu ziņā.

Šoreiz esam sarūpējuši saviem ceļotājiem ekskluzīvu labumu paketi, kas motivē rūpēties par ceļojumu iepriekšpārdošanas laikā.

Mums ir svarīgi sniegt saviem klientiem drošības sajūtu, tāpēc, piemēram, gadījumos, ja mainās kādi plāni vai notiek cenu svārstības, ar mūsu papildpakalpojumiem mūsu klienti neko nezaudē. Lieliskas ziņas sagaida ceļotājus, kas ir iemīļojuši mūsu populārāko galamērķi Turciju. Turp būs iespējams ceļot ar agrām izlidošanām un vēliem mājup lidojumiem, lai brīvdienas tiktu maksimāli izmantotas,” stāsta "Novaturas" grupas, kas ietver arī Latvijas uzņēmumu “Novatours”, vadītājs Vitālijs Rakovskis (Vitalij Rakovski).

Viņš arī piebilst, ka "Novatours" nākamajā vasarā palielinās kapacitāti virzienos, kas ceļotājiem ir vispievilcīgākie un kuros uzņēmums saskata lielāko potenciālu.

“Grupas ietvaros biežākus lidojumus nākamajā vasaras sezonā plānojam uz Grieķijas salām Krētu un Rodu, kā arī uz Melnkalni, kas kopumā mums ļaus palielināt ceļotāju apjomu par aptuveni 30%.

Esam trīs reizes palielinājuši lidojumu apjomu uz Spānijas kūrortiem, turklāt ceļotājiem no Latvijas Spānijā ir ieviesti jauni galamēķi Malaga un Maļorka. Kā tirgus līderi vienmēr vēlamies pārsteigt savus klientus ar jaunumiem – ņemot vērā ceļotāju cerības un paplašinot savu galamērķu klāstu, nākamajā vasaras sezonā no Latvijas dosimies arī uz Kipru," komentē V. Rakovskis.

Ceļojumu daudzveidība un zemākās cenas garantija

“Novatours” pārdošanas vadītāja Liāna Pudule-Indāne norāda, ka Latvijas agros pircējus sagaida patīkams pārsteigums:

“Ceļotāji, kas iegādāsies savu nākamās vasaras ceļojumu līdz 30. septembrim, saņems bez maksas papildpakalpojumu paketi vērtībā līdz 155 EUR.

Komplektā ietilpst pakalpojums "Zelta elastīgais ceļojums" - iespēja vienu reizi mainīt datumu, ilgumu, viesnīcu, numura tipu, ēdināšanas tipu, ceļojuma virzienu un/vai sezonu līdz pat 21 dienu pirms izlidošanas. Tam klāt arī "Tūrista vārda maiņa" - iespēja mainīt viena ceļotāja vārdu rezervācijā, ja līdz izlidošanai palicis vairāk par 14 dienām. Savukārt "Zemākas cenas garantija" pakalpojums garantē visizdevīgāko “Novatours” cenu, proti, ja iegādātā ceļojuma cena samazināsies, tūroperators atmaksās starpību. Šis pakalpojums ietver arī degvielas cenu svārstību aizsardzību.”

Viņa arī piebilst, ka ceļotājus uz uz Turciju, Melnkalni, Kipru, Bulgāriju, Spānijas pilsētu Barselonu, Ēģiptes kūrortiem - Hurgadu un Šarm eš Šeihu, Grieķijas salām - Krētu, Rodu, Korfu sagaida atlaide ekskursijām.

Ekskluzīvs viesnīcu klāsts un kvalitāte

Visos nākamās vasaras sezonas galamērķos, salīdzinot ar šī gada vasaru, vismaz 10% ir atjaunots viesnīcu piedāvājums. To izvēlei tiek pievērsta liela uzmanība, tādēļ, sastādot piedāvājumu, tiek uzturētas gan ciešas attiecības ar vietējiem partneriem, gan uzņēmuma pārstāvji dodas personīgās kvalitātes pārbaudes vizītēs, lai saviem klientiem nodrošinātu nevainojamu atpūtu un kvalitāti.

Uzņēmuma prioritātes ir piedāvāt klientiem viņu iemīļotākās un vislielākos panākumus guvušās viesnīcas, kā arī iekļaut piedāvājumā interesantus jaunumus un ekskluzīvas naktsmītnes.

Piemēram, Krētas, Melnkalnes un Kipras piedāvājumos tiks iekļautas oriģinālas "boutique" tipa viesnīcas, kā arī citas greznākas naktsmītnes. Augstākās klases 5* viesnīcas iekļautas Barselonas kūrortā, Kosta Dorada. Jaunumi gaidāmi arī ceļotājiem uz Bulgārijas, Sozopoles un Duni kūrortiem. Turcija arī turpmāk būs visplašākais galamērķis, piedāvājot viesnīcu izvēli, kas atbilst visu ceļotāju vajadzībām. Korfu salā klienti varēs izmēģināt jauno luksusa Āzijas viesnīcu ķēdes 5* viesnīcu, kas atbilst visām augstākajām prasībām. Populārajā Tunisijas galamērķī, kur viesnīcu atjaunošana šogad jau sasniedza aptuveni 50%, nākamās vasaras piedāvājumā saglabāsies visas pieprasītākās naktsmītnes.

Kā liecina šīs vasaras sezonas pieredze, pēdējā brīža ceļotājiem uz populārajiem galamērķiem, piemēram, Grieķijas salām, Turciju, Melnkalni un Tunisiju bija pieejami vien aptuveni 20-30% no viesnīcu piedāvājuma.

Līdzīga tendence bija vērojama arī pērn. Savukārt iepriekšpārdošanā ceļotāji izvēlas no plašākā klāsta ne tikai lidojumu un kūrortu, bet arī viesnīcas un numuriņus. Plānojot nākamās vasaras atvaļinājumu laicīgi, atlaides naktsmītnēm atsevišķos virzienos var sasniegt pat 40-50 procentus.

Visi nākamās vasaras piedāvājumi jau ir pieejami šeit.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 1
Lasītākais šodien
Top raksti
Uz augšu