Paplašināta "Smart-ID" rīka pieejamība

TVNET | FINANCENET
CopyLinkedIn Draugiem X
Foto: AFP / Scanpix

Ieklausoties Baltijas valstu iedzīvotāju vēlmēs, "Smart-ID" izstrādātājs "SK ID Solutions" ir pabeidzis "Smart-ID" lietotnes atbalsta ieviešanu "Apple Watch" viedpulksteņos, padarot elektronisko parakstīšanos un autentifikāciju vēl ērtāku. Jaunais risinājums nepieprasa atsevišķas lietotnes instalēšanu.

"SK ID Solutions", izzinot "Smart-ID" lietotāju vajadzības, secinājis, ka lietotāji vēlas izmantot "Smart-ID" sniegtās iespējas arī "Apple Watch". Jauno funkciju "Apple" viedpulksteņa lietotāji varēs izmantot, gan lai autentificētos, gan lai elektroniski parakstītos, piemēram, strādājot ar datoru, kad transakciju ir ērtāk veikt ar viedpulksteni, ja viedtālrunis nav pie rokas.

Jaunā funkcija ir tikpat droša un intuitīva, kā izmantojot lietotni viedtālrunī. "Apple Watch" attēlos tikai transakciju plūsmu, piemēram, PIN ievades dialogu, lai "Smart-ID" lietošanas laikā apstiprinātu darījumu. Funkcionalitāte izslēdz riskus, ka no pulksteņa varētu tikt veiktas izmaiņas lietotāja konta informācijā vai tas tiktu dzēsts. Paaugstinātai drošībai "Smart-ID" lietotāji "Apple Watch" viedpulksteņos tiek aicināti uzstādīt arī piekļuves kodu jeb paroli.

""Smart-ID" pieejamības paplašināšana "Apple Watch" viedpulksteņos ir nozīmīgs solis mūsu virzībai uz lietotāju ērtībām un pieejamības nodrošināšanu. Ar šo funkciju mēs esam padarījuši autentifikāciju un elektronisko parakstīšanos vēl plūstošāku, ņemot vērā "Smart-ID" plašo pielietojamību un faktu, ka to ir integrējuši vairāk nekā 1000 e-pakalpojumu sniedzēji, tostarp 12 lielākās Baltijas bankas," norāda "SK ID Solutions" Latvijas filiāles un biznesa attiecību vadītāja Sanita Meijere.

Foto: Publicitātes foto

Jaunā iespēja būs izmantojama tikai tandēmā ar viedtālruni, kurā ir uzstādīta "Smart-ID" lietotne. Tas nozīmē, ka gan viedtālrunim, gan "Apple Watch" ir jābūt savienotiem ar vienu un to pašu Wi-Fi tīklu vai Bluetooth.

KomentāriCopyLinkedIn Draugiem X

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu