Ko Latvijas iedzīvotāji šogad visbiežāk "gūglējuši"?

TVNET/LETA
CopyLinkedIn Draugiem X
Foto: Shutterstock

Latvijā interneta lietotāji šogad "Google" meklētājā visbiežāk meklējuši informāciju par Latvijas sportistu panākumiem hokejā un basketbolā, liecina "Google" apkopotā informācija.

Desmit aktuālākie "Google" meklējumi Latvijā 2023.gadā bija Pasaules čempionāts hokejā, FIBA Pasaules kauss, "Oppenheimer", Dziesmu svētki, Evika Siliņa, "Barbie", Metjū Perijs, Lilita Ozoliņa, Izraēla un "Chandrayaan-3" misija.

Arī meklētāko notikumu saraksta augšgalā ierindojas Pasaules čempionāts hokejā, FIBA Pasaules kauss un Dziesmu svētki, seko "50 cent" koncerts, "Maneskin" Rīgā, "Prāta Vētra" Liepājā, Sems Smits, "Loreen" koncerts, "Sudden Lights", kā arī Maksa Korža koncerts.

Tikmēr starp visvairāk meklētajiem zīmoliem Latvijā šogad ierindojas "Temu", "Swedbank", "Rimi", "Maxima", "Eapavi", "Lidl plus", "Vivus.lv", "Drogas", "Booking" un "Spins".

Savukārt par meklētāko pilsētu pasaulē šogad meklētājā "Google" kļuvusi Ņujorka, par stila ikonu - dziedātāja Rianna, bet zinātnieku - Alberts Einšteins. Tikmēr par meklētājā pieprasītāko zinātnisko atklājumu ir atzīta dezoksiribonukleīnskāpe (DNS), savukārt galvenais supervaronis - Zirnekļcilvēks.

KomentāriCopyLinkedIn Draugiem X
Svarīgākais
Uz augšu