Kāpēc šī prinča un princeses sasmaidīšanās ir tik būtiska? (1)

Egoiste
Foto: SIPA/Scanpix

Ķermeņa valodas eksperts analizē, kā karaliskā pāra romantiskais balkona mirklis atklāj patiesību par viņu attiecībām!

Jau ziņojām, ka pagājušonedēļ karaliskās ģimenes fani varēja uzgavilēt, jo pēc sešu mēnešu ilgas prombūtnes Velsas princese atgriezās pildīt savus savus karaliskos pienākumus. Princese arī nāca klajā ar publisku paziņojumu, ka vēža ārstēšana aizvien turpinās un ka tie, kuri iziet ķīmijterapiju, zinās, ka ir savas labās un sliktās dienas. Šī bija Keitas "labā diena", jo viņa karaļa Čārlza III dzimšanas dienā burtiski mirdzēja, mājot no Bakingemas pils balkona.

Foto: SIPA/Scanpix

Komunikācijas speciāliste, ķermeņa valodas pazinēja Džūdija Džeimsa stāsta, ka Keitas un vīra, prinča Viljama kopīgais mirklis uz balkona devis aizkustinošu ieskatu viņu priekā atkal būt vienotiem uz pasaules skatuves.

"Visaizkustinošākais signāls nāca no Viljama un Keitas, kad viņu skatieni beidzot satikās. Viljama vieglā acu samiegšana un savilktie muskuļi ap lūpām liecina par viņa iekšējo lepnumu un atvieglojumu, ka viņa skaistā sieva atkal stāv viņam blakus, savukārt Keita šajā posmā bija manāmi atslābusi un vīram dāvāja platu un ļoti mīļu bedrīšsmaidu," analizē Džūdija Džeimsa. 

Foto: SIPA/Scanpix

Eksperte arī secina, ka Keita ir trenēta uzvesties bez liekas drāmas, kā tas karaliskās ģimenes pārstāvjiem ir raksturīgi. "Tas ir stoicisms un mierīgums, bez lāsītes sevis žēlošanas vai drāmas," secina eksperte. "Ja kāds vēl šaubījās, šis iznāciens ir parādījis, ka viņa ir likumīga karalienes titula mantiniece."

Redaktors iesaka
Nepalaid garām!