Trešdiena, 18. jūlijā Vārda dienas: Rozālija Roze
Komentāri
Autorizējies šeit:
Ketohon3
8 augustā, 14:08
"SIA “Internet” pārstāvji, kuriem pieder sludinājumu portāls “ss.lv”, LTV "Panorāmā" ceturtdienas vakarā vērsa uzmanību uz to, ka VID lēmumu, kas pieņemts jau šī gada 2. martā, SIA “Internet” pārsūdzēja gan VID ģenerāldirektorei, gan pēc tam arī apstrīdēja tiesā. Administratīvā rajona tiesa 31. maijā ir ierosinājusi lietu par to, vai SIA “Internet” ir vai nav jāsniedz informācija VID un, ja ir, tad kādā apmērā. Administratīvā procesa likums nosaka, ja administratīvais akts ir pārsūdzēts, tad tas nestājās spēkā līdz tiesas galīgajam lēmumam. Tāpēc portāla “ss.lv” īpašnieki uzsver, ka līdz brīdim, kamēr stāsies spēkā galīgais tiesas spriedums šajā lietā, viņiem nav pienākuma sniegt informāciju VID, un uzņēmuma saimnieciskās darbības apturēšana jāuzskata par pretlikumīgu." VID šovasar jau ir zaudējis tiesā par uzņēmuma saimnieciskās darbības apturēšanu, jo tas nesniedza pieprasīto informāciju par citām personām. Šodien interneta nozares ekspertu sasauktajā preses konferencē par sludinājumu portāla «ss.lv» slēgšanu un ar to saistītā uzņēmuma SIA «Internet» darbības apturēšanu zvērināts advokāts Jānis Zelmenis norādīja uz šo tiesas precedentu un sacīja, ka tas ievērojami uzlabo «ss.lv» īpašnieku izredzes tiesvedībā ar VID. Lūk jums tiesiskuma paraugstunda no vid puses?
Andrejs Hervins
7 augustā, 19:08
I.Cīrule ar savu nostāju ir reāls Fašisma piemērs.....tiesājam bez tiesas.....Tā ir kad varu nodod neadekvātu cilvēku rokās..........
Ainārs Skuja
7 augustā, 19:08
Tiek darīts pilnīgi viss lai iznīcinātu vietējo uzņēmumu, tajā pašā laikā lienam investoru priekšā uz vēdera. Tā vien izskatās, ka Latvija ir eksperiments, kur izdzīt cilvēkus svešumā. Bet var saprast arī sēdošos pie varas. Ir pensionāri, kuri nekur neaizbrauks- un tie vēlēs tālāk par Valsts izzadzējiem= bet jaunie domājošie ir spiesti pamest Valsti, lai pabarotu ģimenes un izvairītos no Valsts represijā. KGB mantinieku metodes.
K
Kaspars
7 augustā, 18:08
..nav taada ''valsts nauda''- ir nodoklju maksaataaju nauda..savukaart maksaataajs ir klients, savukaart klients uztur VID.. ..un kaa mums ir jaaizturas pret klientu (shajaa gadiijumaa- ljoti labi maksaatspeejigu klientu) ? ..slikti izturoties pret klientu, vinsh pilniigi dabiigi aizies/aizbrauks/paarcelsies,...
Aldis Viesturs
7 augustā, 18:08
Aptur gan. Lai izietu AM tehnisko apskati pārsūdzēju policijas lēmumu-protoklu par viņu uztverē (itkā) notikušu CSN pārkāpumu. Kamēr nav tiesas lēmuma, nav spēkā, un pie TA nav jānomaksā.
Janis Jakobsons
7 augustā, 17:08
Nez vai godātā kundze savulaik pēc VID pieprasījuma sniegtu pilnu AAS Balta klientu datu bāzi, neņemot vērā iespējamās sekas. Domāju, ka viņa ļoti labi saprot, kas ir komercnoslēpums, kas ir personiskie dati un kam ir tiesības tos pieprasīt. Tas, ka pieteikums tiesā neaptur pieprasījuma darbību, nāk par sliktu tikai pašam VID turpmāko zaudējumu atlīdzināšanas gadījumā. Jo ilgāk vilksies tiesvedība, jo lielāki būs zaudējumi. Šobrīd sanāk, ka ar vietējiem uzņēmumiem VID var rīkoties pilnīgi prettiesiski, tajā pat laikā ārvalstu internetveikalus, auto tirdzniecības portālus u.c. savas bezspēcības dēļ viņi neaiztiek.
I
Ivars Kalnins
7 augustā, 17:08
Paskatoties uz "vadītājas" foto uzreiz redzams-acīs gudrība mirdz,ja ausī iespīdina lukturīti. Ko tad brīnīties par gudrajiem lēmumiem????
© TVNET. Visas tiesības paturētas