Trešdiena, 18. jūlijā Vārda dienas: Rozālija Roze
Komentāri
Autorizējies šeit:
J
jana
1 septembrī, 07:09
ļoti vienkārši.. iesit kādā meklētājā lidl un apskaties cenas... WOW! tortila wrap 69p... uuuu supermegalabā cena.... vēl viens superneto ir tieši kas latvijai vajadzīgs!.. es jau redzu kā LIDL izkonkurē kādu zilupes novada mazpilsētas mazo veikaliņu... :D
Samanta Terentjeva
16 augustā, 08:08
Drizak jau RIMI kas ir pari ielai paliks bez cilvekiem, ko maldiniet cilveci?
Andis Veinbergs
12 augustā, 21:08
vai tad LIDL būs arī laukos?
Raivo Zariņš ((Strazdiņš))
12 augustā, 14:08
Galīgi garām,lielveikalu raizes novirza uz laukiem.Reti kuram laukos ir tāda nauda,lai brauktu uz Rīgu iepirkties.
Jānis Liepa
12 augustā, 11:08
Mazajiem no tā nekas nemainīsies, bet lielajiem Rimi, Maximām utt. gan būs robs budžetā.Tāpēc jau tāds cepiens tagad tiek taisīts.Lai tik nāk Lidl, būs konkurence cenām un pārtikas kvalitātei noteikti.
Juris Šteinarts
12 augustā, 10:08
Eksperte.. ???!!! Sviests...
Pēteris Grāvels
12 augustā, 10:08
Maximas, Rimi uhu, bet ne lauku veikali.
Al Ro
11 augustā, 12:08
Vai tad Lidl būvēs savus lielveikalus mazpilsētās un laukos?
Tom B.
11 augustā, 11:08
Konkurentu Reklamraksts! Nevis izkonkures mazos lauku veikalinus bet izkonkures Rimi/maxima/elvi ( visticamak shie ari pasuta shos nicinoshos rakstus...) Mazajiem lauku veikaliniem nav ko baidities...jo neviens neies celt lielveikalus chuhnjaas, UN LIDL kvalitates zinja NAV Konkurents ar superneto, bet gan LIDL kvalitates zinja parspej visus Tizlenus Rimi/maxima/elvjus - Maitas zin ko eedusi...
D
Dzintars
11 augustā, 10:08
Nu re. Izskatās, ka Maximas un Elvi darbonīši arī Gulbes kundzi nopirkuši, ka šī sāk pūst leišu stabulē. Vai tad katrā lauku ciematiņā tagad būs pa Lidlam? Un ja tajos mazajos lauku veikaliņos arī samazinātos cenas, cilvēki būtu tikai ieguvēji.
girts speks
11 augustā, 10:08
Nezinu ka, piemeram, Vilanos Lidl varetu izkonkuret mazo veikalu? :/
Mr. Meeseek
11 augustā, 10:08
labi ka visādas mahimas, rimčiki & superneto neiznīcināja mazo ģimenes veikaliņu kultūru. varbūt konkurence piespiedīs supernetto izvākt no plauktiem sapelējušus augļus un ieskābušus pusfabrikātus?
Tapensa
11 augustā, 09:08
Varētu domāt, ka laukos ir tik daudz to mazo veikaliņu. Sen jau lielākā daļa ir ciet.
A
Andris Rullis
11 augustā, 09:08
Gulbe, Tu esi zoss. Kā tagad lauku ļauži brauc uz lielākām pilsētām iepirkties Super neto un Maxsimā ,biezāki Rimi,tā viņi to arī darīs ,starpība -pirmais būs Lidl,tad kādus veikalus tad īsti viņi izkonkurēs-stingri iesēdušos ar taukānām pakaļām esošos lielveikalus ar šerpām cenām,zini ,man viņu nu galīgi nav žēl,esmu par to ,lai kāds piegriež šiem badakāšiem skābekli un liek aizdomāties gan par cenām veikalos ,gan pa algām darbiniekiem.Kā saka -mums nav ko zaudēt,vienīgi važas.Ja mani nosauktu pa ekspertu un prāts man kā vistai,man būtu kauns šādi blamēties. Gusji-gā ,gā,gā.
rozazilonis
11 augustā, 09:08
Viens LIDL veikals Purciemaa aizvers visus mazos veikalinnus Latgales pusee
Jānis Bērziņš
11 augustā, 09:08
Tāda paviegla tā ''eksperte'', būs kāds radiņš siltā vietā iebīdījis. Lidls Lietuvā ir tāds pats kā Latvijā, būs tādas pašas izmaiņas tirgū. Ja bija slinkums pameklēt Lietuvas presē, varēja kaut sazvanīt līdzīgu eksperti leišu pusē. Cenu līmenis drusku pazemināsies akurāt lielajās ķēdēs, kas ir ieguvums visiem. Win+win.
J
Jānis
11 augustā, 09:08
Daļa patiesības ir. Bet nu tas par piepilsētu lauku ciematiem (LIDL būs visos reģionos?) Latgalē vēljoprojām ir populāri auto-veikali...
Ērika Cīrule
11 augustā, 09:08
Muļķības . Esmu bijusi Berlīnes Lidl . Nu nav tās cenas tik fantastiski zemas , lai gribētos grābt visu neskatoties. Tik pat labi var teikt ka Super Neto visus izkonkurē. Gribu redzēt kas no laukiem brauks pēc desas vai apelsīniem ja tie būs par 5 santīmi lētāki. Cik tad ir jānopērk lai atpirktu benzīnu un laiku ?
Kristine
11 augustā, 08:08
raksta autoram ar loģisko domāšanu ir tā pašvakāk, bet kaut ko uzrakstīt gribējās. Gadās. Kā Lidl var izkonkurēt MAZOS LAUKU veikalus? Laucinieki tagad trauksies uz Rīgu iepirkties, vai? Vai varbūt Lidl taisās iet katrā ciemā ar savu veikalu? Pat Rīgā pastāv gan mazie veikali, kas ir tuvu mājām un domāti fiksiem nelieliem ikdienas pirkumiem, gan lielveikali, kas ir ērti aizbraukšanai ar mašīnu pēc smagākām un ilgtermiņa lietām. Katram ir sava niša, tā tas ir un tā tas būs.
L0KAT0RS
11 augustā, 08:08
Muļķīgāks apgalvojums nav vēl dzirdēts, kas nevarēja aizbraukt līdz Maximai vai Rimi, tie tur pirkās līdz šim un pirksies. Vienīgā starpība, liela daļa tagad brauks uz LIDLu nevis citiem, jo cenas zemākas. Principā, par to kas satraukušies nav komentāru, protams ka mūsu lielveikalu kartelis ar anormāli lielajiem uzcenojumiem, neviens cits!
anarhitekts
11 augustā, 08:08
Buļļa izkārnījumi. Saprotams, ka konkurenti ir satraukušies. Tomēr daļa no konkurentiem, pieņemu, ka īpaši jau nu "mazie lauku veikaliņi" (MLV), visticamāk oficiāli nemaksā vairāk par pusi no minimālās algas, tā kā pat ja šādās vietās darba vietas samazināsies, tad palielināsies "baltajā" daļā (t.i. Lidl), kas pats par sevi ir ieguvums. Turklāt, kā jau te kāds minēja, MLV cenas reāli ir tādas, ka pie lielāka pirkuma jau atmaksājas braukt uz tuvākās pilsētas Supernetto vai Maximu. Kad dzīvoju laukos, tā vien praktizēju.
Lilita Kurkulis
11 augustā, 08:08
"Tas izkonkurēs ģimenes veikaliņus laukos, ... " nu KĀĀĀ veikals Rīgā var izkonkurēt veikaliņus LAUKOS????
mantinieks
11 augustā, 08:08
Apšaubu, ka mazās lauku bodes īpaši cietīs, ne katrs varēs aizbraukt uz kkādu tur Lidlu, bet pirms pirksiet Lidlā pārtiku, iepriekš labi padomājiet,ko pērkat un vai tiešām nav citas alternatīvas!
Imants Lībeks
11 augustā, 08:08
Visi pamatīgi satrakojušies. Kā tā, ka cilvēki tagad varēs iegādāties pārtiku lētāk ! Lidl veikali apturēs to drausmīgo cenu celšanu. Nevarēs vairs rīkoties kā patīk. Pie mums jau notiek tā - viss tiek darīts, lai vēl vairāk apgrūtinātu jau tā trūkumā esošo tautu. Politiskā mafija un visi, kam nav kauna, labi uzdzīvo uz vienkāršo cilvēku rēķina !!!
Ina Holmstad
11 augustā, 08:08
Man vairaak sanaaca smiekls par veikalinjiem, kas aizveersies. :) Taa njems un pashi sev durvis aizklapees ciet...:)
J
juris
11 augustā, 07:08
Katrā miestā pa mazam Lidlam.Grandiozi!
S
skaidritis
11 augustā, 06:08
Nu gan eksperte! Laukos esot Supernetto, bet blakusrakstās sviests esot palicis dārgāks sakarā ar masu psihozi...
Andriewsz Latvia
11 augustā, 06:08
Atkal murgošana panesusies !! Kādi lauku veikaliņi ? Būs gan problēmas , bet ne mazajām lauku boditēm !! Kautgan tur ari ieperinājusies ir "" AIBE'' - kam cenas bieži vien ir kosmosā ! Ja cilvēki brauc pēc pirkuma ar autobusu lidz lielākam veikalam - tas nozimē ,ka uz vietas ir mazs sortiments vai cenas kosmosā !Ka piemērs var būt "AIBE' , kur noteikti nav tās demokrātiskākās cenas , jo var tak mēģināt pārdot dārgāk.LIDL veikali eiropā ir ar plašu sortimentu un cenas ir videjas - par velti neko arī tur nedod!!
Kārlis Kļava (Brālis)
11 augustā, 06:08
Ko var fantazēt? Tad jau Supernetto arī būtu izkonkurējis. Jā tur ir šis tas lētāks, bet neko par velti arī tur nedod, lai tagad izkonkurētu. Un vai tad Lidl plānots katrā ciemā? Mazie veikali kā dzīvoja tā dzīvos. Es arī dzīvoju Pierīgā, cilvēki brauc no Rīgas ar autobusu kur tāpat ir Maxima, Rimi, Supernetto u.c. , bet no autobusa izkāpjot iet vietējā veikalā un pērkas. Lielai daļai tas Lidl nemaz neinteresēs, jo izkārtojums kā Supernetto. Varbūt pirmajā brīdī kad ienāks vajadzētu satraukties RIMI un Maximai, bet ne mazajiem veikaliem. Jo visi ies izlūkos kas tad nu labs tur ir.
Diana Krogzeme
11 augustā, 06:08
Vai tad LIDL būs visos lauku ciematos?
© TVNET. Visas tiesības paturētas