Stīvens Hokings varētu doties kosmosā

Stīvens Hokings
 

Izcilais zinātnieks, fiziķis Stīvens Hokings varētu doties kosmosā, vēsta «The Independent».

Kā norādījis pats Hokings, viņš pametīs Zemi Ričarda Brensona kosmosa kuģī. Britu televīzijas programmā «Good Morning Britain» Hokings atklāja, ka nekad nav domājis, ka varētu doties kosmosā. «Ričards Brensons man piedāvāja vietu viņa kosmosa kuģī «Virgin Galactic» un es nekavējoties teicu jā,» teica Hokings.

Brensona kosmosa lidojumu kompānija «Virgin Galactic» cer drīzumā pārvadāt cilvēkus uz komerciālām kosmosa misijām. Brensons bija gatavs veikt pirmos lidojumus uz kosmosu jau 2009. gadā, taču līdz šim tas vēl nav noticis.

Reklāma

Plašā intervijā Hokings atklāja, ka «trīs bērni man ir devuši nenovērtējamu laimi. Es varu teikt to, ka ceļojums uz kosmosu arī darīs mani laimīgu».

Hokings sprieda arī par ASV prezidentu Donaldu Trampu sakot, ka viņš ir «demagogs, kurš, iespējams izdarīs tā, lai Hokings nebūtu vēlama persona ASV. Viņa prioritāte ir apmierināt savu elektorātu, kuri ir nevis liberāli, bet drīzāk ne pārāk labi informēti».

Runājot par «Brexit», Hokings brīdināja, ka Lielbritānijai ir jāsaglabā maksimāli daudz saiknes ar Eiropu, jo pretējā gadījumā tas Lielbritānijai draud ar pasaules līdera zinātnes jomā statusa zaudēšanu.

Saistītie raksti
Krievu miljardieris un Hokings plāno kosmosa misiju uz Centaura Alfu

Krievu miljardieris un Hokings plāno kosmosa misiju uz Centaura Alfu

Interesanti fakti, kurus tu, iespējams, nezināji par fizikas ģēniju Stīvenu Hokingu

Interesanti fakti, kurus tu, iespējams, nezināji par fizikas ģēniju Stīvenu Hokingu

Kārtējais biedējošais Hokinga brīdinājums: cilvēcei uz Zemes nav atlikuši pat 1000 gadi

Kārtējais biedējošais Hokinga brīdinājums: cilvēcei uz Zemes nav atlikuši pat 1000 gadiApskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Māja
Māja, Cēsis, 83000 EUR
Māja
Māja, Rīga, 215000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 190000 EUR