Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
  1. ja pagales kriit no kraasns aaraa , tad taa kurtuve ir grausts, no normaali nosleedzamas kraasns kurtuves pagales aaraa nekriit , ir jau arii sliņķu malka , kura par garu kurtuvei taa ka durtiņas nevar pieveert , žeel , beerniņa , 12 gados kas tas par kraasns kurinātaaju, ja jau pagastaa bija zinaams , ka tēva nav tik bieži maajaas slimiibas deeļ , tada bija jaariikojas savaadaak, vismaz jāapseko kaa ar drošiibu beernam , kurš naktis pavada viens, patiesi žeeel, man mazmeitai 12 gadu , nevaru pat staadiities priekšaa vienu atstaat maajaa vairaakas naktis no vietas, šoreiz tas beidzaas traģiski , lai tas kungs mielo šo nelaaimiigo dvēselīti.

    1

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi