Jānim Lūsēnam jauna dziesma «Ziemassvētku zvaigzne»

Jānis Lūsēns

FOTO: publicitātes

Sveicot adventes laikā, Jānis Lūsēns dāvā dvēselisku jaunu dziesmu «Ziemassvētku zvaigzne», kas pirmo reizi publikai izskanēs jau šo sestdien, 16. decembrī, Rīgā, Jaunajā Sv. Ģertrūdes baznīcā koncertā «Ir klusa nakts» solistu Ingus Pētersona, Dināras Rudānes un divu talantīgu bērnu Elizabetes Lukaševičas un Kristiana Jasinska sniegumā. Jānis Lūsēns ir ne tikai «Ziemassvētku zvaigznes» mūzikas, bet arī vārdu autors.

Jaunās dziesmas video filmēts Rīgas Krusta baznīcā.

«Šis ir tas retais gadījums, kad dziesma pati atnāk,» stāsta autors. «Pārsteidzoši, ka tas notika, pastaigājoties pa mežu, nevis sēžot pie klavierēm. Domājot par mūsu Latvijas skaistajiem dievnamiem un gaišo atmosfēru, kas valdīs mūsu šā gada svētku koncertos, radās ne tikai mūzika, bet arī vārdi.»

Ziemassvētku programma «Ir klusa nakts» būs kā dvēseliska un niansēta saruna ar klausītāju, atgriežoties siltās bērnības atmiņās par pirmajiem Ziemassvētkiem ģimenes lokā. Koncertos skanēs Jāņa Lūsēna aranžijas gan tradicionālajām dziesmām, gan I. Kalniņa, M. Brauna, V. Pūces un arī paša J. Lūsēna Ziemassvētku melodijām, kuras jau iemantojušas klausītāju mīlestību. Kopā ar solistiem muzicēs kameransamblis Jāņa Lūsēna (taustiņinstrumenti) vadībā – Evija Mundeciema (flautas, zvaniņi, perkusijas), Marita Karpa (akordeons) un Jānis Lūsēns juniors. (ģitāras).

Ziemassvētku programma «Ir klusa nakts» turpināsies līdz pat Zvaigznes dienai.

Biļetes iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties «Biļešu paradīzē».

Uz augšu