LDz kopā ar Baltkrievijas dzelzceļu izstrādās jaunu ekspresvilciena piedāvājumu operatīvai kravu apstrādei

FOTO: Edijs Pālens/LETA

VAS «Latvijas dzelzceļš» (LDz) un Baltkrievijas dzelzceļa pārstāvji otrdien vienojās par ciešāku sadarbību, klientiem piedāvājot ātrāku un izdevīgāku kravu transportēšanu starp Minsku un Rīgu, kā arī vienojās izstrādāt jaunu piedāvājumu – kravas ekspreša vilcienu «Minska-Rīga»,informēja LDz.

Abu uzņēmumu vadītāju parakstītais memorands paredz līdz 2017.gada beigām īstenot ekspreša vilciena «Rīga-Minska» pilotprojektu. Ņemot vērā klientu interesi par operatīvu kravu apriti starp Latvijas un Baltkrievijas galvaspilsētām, dzelzceļa uzņēmumi plāno piedāvāt ekspresvilcienu, kas pēc klienta pieprasījuma tiktu 28 stundu laikā nosūtīts no Minskas uz Rīgu vai pretējā virzienā.

Parakstītais memorands ir nākamais solis LDz pozīciju nostiprināšanai Baltkrievijas tranzīta un loģistikas tirgū - šā gada sākumā Minskā tika atklāta LDz pārstāvniecība, kuras uzdevums ir veicināt biznesa attiecību attīstīšanu ar Baltkrievijas uzņēmumiem un organizācijām, apkopot nepieciešamo informāciju par LDz interesējošiem segmentiem Baltkrievijas tirgū un veicināt kravu piesaisti Latvijas tranzīta nozarei.

Memorands parakstīts Minskā notiekošās Baltkrievijas Transporta nedēļas ietvaros.

Uz augšu