S, 23.09.2023.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Jekaterina Frolova aicina nesēsties pie stūres reibumā

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Foto: Publicitātes foto

Rīgas Krievu teātra aktrise Jekaterina Frolova atklāj, ka šovasar Jāņus pavadīs Rīgā un ikvienam iesaka nesēsties pie stūres dzērumā.

«Tuvojas Līgo svētki. Mīļie draugi, es Jūs aicinu – nekādā gadījumā nesēdieties pie stūres reibumā, jo tādejādi Jūs apdraudat ne tikai savu, bet arī apkārtējo cilvēku dzīvi,» tā Jekaterina Frolova. Tāpat aktrise apsola, ka Līgo svētkos neļaus saviem tuviniekiem un draugiem sēsties pie stūres reibumā. «Lai jums laba vasara un lieliski svētki! Esiet veseli un sargājiet sevi!» novēl aktrise J. Frolova.

Jekaterina Frolova ir viena no Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) kampaņas «Dusmīgs, toties dzīvs» vēstnešiem, kuri apņēmušies svētkos atturēt līdzcilvēkus no braukšanas reibumā.

Kampaņas laikā ar apdrošināšanas sabiedrības ERGO atbalstu ir izveidota interaktīva on-line karte, kurā norisināsies balsojums: kurš novads atbildīgāks? Interaktīvajā kartē ikviens var iepazīties ar savā reģionā pazīstamu cilvēku video vēstījumiem un pievienoties tiem, atbildīgi apņemoties neļaut Līgo svētkos saviem līdzsvinētājiem braukt reibumā.

ERGO «Dusmīgā karte» pieejama ŠEIT

Kampaņa «Dusmīgs, toties dzīvs!» tiek veidota sadarbībā ar Valsts policiju un Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroju, to atbalsta apdrošināšanas sabiedrība ERGO, «Circle K Latvia» un ziņu portāls «TVNET».

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Lasītākais šodien
Top raksti
Uz augšu