T, 10.08.2022.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Aicina palīdzēt bērniem no trūcīgām ģimenēm

TVNET sadarbībā ar Augošai.lv
Aicina palīdzēt bērniem no trūcīgām ģimenēm
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Latvijā ik gadu pasaulē nāk ap 20 000 bērnu, un aptuveni 2000 no tiem piedzimst ģimenēs, kurām nepietiek līdzekļu, lai nodrošinātu savai atvasei pamatlietas, kas nepieciešamas bērna pilnvērtīgai attīstībai. Katrs bērniņš ir pelnījis ne tikai vecāku  rūpes un mīlestību, bet arī visu nepieciešamo, lai augtu vesels un laimīgs.

Diemžēl daudziem vecākiem tas sagādā lielas grūtības, jo trūkst līdzekļu. Visbiežāk palīdzība nepieciešama maznodrošinātām ģimenēm ar bērniem līdz divu gadu vecumam. Šajā laikā lieli tēriņi saistīti gan ar mazuļu piena maisījuma, gan autiņbiksīšu iegādi.

Labdarības programmas «Palīdzi trūcīgiem mazuļiem» mērķis ir palīdzēt ap 2000 bērniem no maznodrošinātām ģimenēm visā Latvijā. Atbalsts ģimenei tiek sniegts nedēļu pirms bērna kopšanas pabalsta saņemšanas. Šajā laikā programmas ietvaros ģimenēm katru mēnesi tiek nodrošinātas autiņbiksītes un piena maisījumi 16 eiro vērtībā, kas sedz vienas nedēļas izdevumus šīm mazulim ikdienā nepieciešamajām precēm. Lai varētu sniegt palīdzīgu roku visām programmā iesaistītajām ģimenēm, nepieciešami 32 000 eiro mēnesī.

Labdarības programmu «Palīdzi trūcīgiem mazuļiem» organizē labdarības fonds Ziedot.lv un mazumtirdzniecības veikalu tīkls SIA «Maxima Latvija». «Palīdzi trūcīgiem mazuļiem» ietilpst SIA «Maxima Latvija» ģimeņu atbalsta programmā «Augošai Latvijai», kas apkopo dažādas uzņēmuma iniciatīvas un sadarbības projektus šajā jomā un kuras galvenais vadmotīvs ir par ģimenei draudzīgu vidi un ērtu iepirkšanos. Vairāk iepazīties ar programmu iespējams mājas lapā www.augosai.lv.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu