Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Mobilais par nepieklājīga biļešu kontroliera atmaskošanu

Šonedēļ akcijā "Latvijas mobilais reportieris" galveno balvu - mobilo telefonu "LG P500 Optimus One" un pieslēgumu "Internets telefonā 5" lietošanai trīs mēnešus bez maksas ieguvis Juris, kurš ierakstījis sarunu ar ne visai pieklājīgu biļešu kontrolieri.

Vēl trīs Latvijas mobilie reportieri saņem veicināšanas balviņas - akcijas īpašo T-kreklu, kā arī pieslēgumu "Internets telefonā 5" trīs mēnešus bez abonēšanas maksas. Šīs balvas iegūst:

- Pēteris par rakstu "Aculiecinieki nofilmē, kā zog mašīnu";

FOTO: Mobilais reportieris

- Evita par rakstu "Ašā vecmāmiņa uz neparasta braucamrīka";

FOTO: Latvijas mobilais reportieris

- Helmuts par rakstu "Garkalnes čūskas pamatīgās pusdienas".

FOTO: Latvijas mobilais reportieris

Arī turpmāk katru nedēļu lasītākā "Latvijas mobilā reportiera" raksta autors varēs tikt pie lieliskas un noderīgas balvas - mobilā telefona, savukārt citi interesantāko rakstu autori pie veicināšanas balvas - T-krekla.

TVNET, LNT, TV5 un "Latvijas Mobilais Telefons" sākuši Latvijā vēl nebijušu kopprojektu, kura ietvaros aicina visus iedzīvotājus kļūt par reportieriem un ietekmēt notikumus Latvijā. Ir tik daudz aktuālu lietu, kuras nevar paspēt piefiksēt žurnālisti, bet to var izdarīt jebkurš no mums, kurš īstajā laikā atrodas pareizajā vietā - notikuma pašā centrā!

Kā kļūt par Latvijas mobilo reportieri?

Ikviens tiek aicināts savus ar mobilo telefonu nofilmētos sižetus un uzņemtās fotogrāfijas sūtīt uz e-pastu reportieris@tvnet.lv

Uz augšu
Back