Lilastē notiks autoklubu saiets Park&Party

FOTO: Publicitātes foto

Šā gada 4. augustā Lilastē, viesnīcas «Medzābaki» teritorijā Rise Of Groove Empire ietvaros norisināsies Latvijā lielākais autoklubu saiets Park&Party.

Pasākumā uzstāsies vairāk nekā 20 dīdžeji - Electricano, Ratz Lukas, Beatax, Trakais Mārtiņš, Emil Deo, Dzee, Andy Bassland, Virus 332, Paul Birman un daudzi citi mākslinieki.

Apmeklētājiem jau no 19:00 būs iespēja izvēlēties sev tīkamāko deju placi, jo padomāts būs par visdažādākajām muzikālajām gaumēm. Tāpat tiks ierīkota putu skatuve jeb Latvijas ballētāju sirdi iekarojušais «Foam Kingdom» ar 2 tonnām putu. Būs video projekciju skatuve, kur par vizuālo baudījumu parūpēsies VJ Tanuki_Mink, un, protams, arī sava deju grīda būs visiem rnb, hip hopa, dubstepa faniem ar spilgtu go-go dejotāju šovu.

«Medzābaku» stāvlaukumā norisināsies Park & Party, kur apmeklētājiem būs iespēja vērot saķīlētus un eksotiskus automobiļus, piedalīties virves vilkšanā, baudīt sexy car wash šovu, sajūsmināties par auto audio decibelu spēku, un patiesībā šeit nepietiek vietas, lai to visu aprakstītu, jo sadarbībā ar «Oranž Garaž» būs vēl ļoti daudz citu aktivitāšu. Pasākuma norises laikā tiks palaists Pirātiskais radio 88,1 FM, kurš translēs skaņdarbus no FoamKingdom skatuves, līdz ar to mašīnas skanēs vienoti un piebļaus pilnu autostāvvietu.

Par nokļūšanu saieta vietā gādās «Party Bus», kurš uz pasākuma norises vietu kursēs no Rīgas, Strēlnieku laukuma.

Pasākumu var apmeklēt jebkurš interesents, sākot no 18 gadu vecuma.

Svarīgi:

Lai pieteiktu savu auto uz Park&Party VIP autoplaci, sūtiet bildi un savu kontakttālruni uz pavels@partybus.lv, ja Jūs būsiet akceptēti uz VIP vietu, ar Jums sazināsies.

Vairāk informācijas - www.parkandparty.lv

Uz augšu