Horoskopi visai nedēļai
Ko stāsta zvaigznes?

sniegavīrs ziema

FOTO: depositphotos.com

Uzzini, kas tevi sagaida no 7.-13. janvārim.

AUNS Šī tev būs gana veiksmīga nedēļa, kurā būs reālas iespējas īstenot kādu sen kārotu ieceri, uzlabot materiālo situāciju. Arī privātajā dzīvē spēsi ātri panākt nospraustos mērķus, gūt saskaņu ar tuviniekiem. Nedēļas pirmā puse vairāk piemērota lietišķām aktivitātēm, saimnieciskiem darbiem, turpretim laiks no ceturtdienas vairāk atbilstošs mājas lietu kārtošanai, attiecību uzlabošanai. Nedēļas nogalē atrodi laiku savam hobijam.

VĒRSIS Neskatoties uz to, ka sāncenši var centies visādi iezāģēt tev, tu pratīsi rast izeju no saspringtākām situācijām, šķietami neizdevīgu stāvokli pavērst sev par labu! Ģimene, jo īpaši atvasītes, spēs sniegt jūtamu morālo atbalstu, iedvesmu jauniem sasniegumiem. Šonedēļ spēsi lieliski tikt galā ar juridiska rakstura jautājumiem, risināt pārrunas ar biznesa partneriem, kā arī panākt priekšniecības atbalstu, novērtējumu.

DVĪŅI Daudz kas būs atkarīgs no tavas pašsajūtas, tādēļ centies vairāk uzmanības koncentrēt veselībai, neiedzīvoties pārpūlē, vairāk laika veltīt atpūtai, tīkamām nodarbēm. Kopumā šis laiks vairāk atbilstošs radošiem aizsākumiem, sabiedriskām aktivitātēm. Veiksmīgais kontakts ar līdzgaitniekiem ļaus daudz vienkāršāk sasniegt nospraustos mērķus, iegūt jaunus domubiedrus. Attiecībās ar mīļoto svarīgi saglabāt izteiktāku līdzsvaru starp savām un partnera vēlmēm.

VĒZIS It visā, kas skar darbu, naudas lietas, būsi ļoti piesardzīgs, apdomīgs. Šoreiz tavs uzmanīgums noteikti atmaksāsies. Ja situācija to prasa, droši vari kārtot nekustamā īpašuma, ar dzīvesvietas maiņu saistītus jautājumus, apsvērt iespējas pievērsties mājokļa remontam. Profesionālos laurus, visticamāk, iegūs tie, kuri nodarbojas ar pedagoģiju, psiholoģiju vai ģimenes biznesu. Laulības dzīvē mācēsi panākt saskaņu, kā arī vairot abpusējo uzticēšanos.

LAUVA Liela nozīme būs tam, kā spēsi pielāgoties mainīgajiem apstākļiem, pārliecināt priekšniecību, sadarbības partnerus rīkoties pēc taviem ieskatiem. Naudas lietas vēlamāk kārtot nedēļas vidū, savukārt nedēļas sākums un izskaņa vairāk piemērota, lai atlicinātu uzmanību ikdienišķajiem pienākumiem, iemaņu pieslīpēšanai, kā arī dažāda veida braucieniem. Brīvdienās ļaujoties dzīves baudīšanai, nekļūsti pārlieku izšķērdīgs, kā arī atturies no bravūrīgas izturēšanās.

JAUNAVA Tu nebaidīsies no nopietna, atbildīga darba, spēsi lieliski pierādīt sevi kā patiesu profesionāli. Arī tavi konkurenti pamanīs, ka esi audzis, vairojis ticību saviem panākumiem. Nedēļas sākumā vari veltīt vairāk laika ikdienišķajiem pienākumiem, tikt skaidrībā ar dažāda veida birokrātiskajām niansēm. Savukārt nedēļas otrā puse ir atbilstošāka jaunu lietu sākšanai, ar prezentācijām, reklāmas kampaņām saistītu projektu īstenošanai.

SVARI Lai cik jocīgi tas liktos, kāds no Svaru zīmes pārstāvjiem var atklāt sevī jaunas spējas, talantu, kurš lieti noderēs profesionālajās gaitās. Rēķinies, ka šonedēļ vajadzēs daudz laika paņems dažāda rakstura tikšanās, pārrunas, informācijas apmaiņa. Jūtamākus panākumus gūs tie, kuri būs neatlaidīgi, saglabās skaidru mērķa apziņu. Saskarsmē ar kolēģiem valdīs patīkama, nepiespiesta gaisotne, kas atvieglos darba ikdienu. Mājas lietās centies atturēties no kritizēšanas vai pamācīšanas.

SKORPIONS Tu varēsi atļauties vairāk laika atlicināt ģimenes dzīvei, citu privātu jautājumu risināšanai. Nebrīnies, ja sajūti sevī pastiprināmies interesi par ceļošanu, citu tautu kultūrām, reliģiju. Ja ir iespēja, tad paņem nedēļu brīvu un ļaujies savu iegribu, vēlmju īstenošanai. Kopdzīvē ar mīļoto būsi gatavs nelielām pārmaiņām, par ko partneris tikai priecāsies. Kādam Skorpionam var aktualizēties ar mantojumu saistīti jautājumi.

STRĒLNIEKS Kā savdabīgs stimuls tev var kalpot kolēģu panākumi. Proti, nekādi nevēlēsies palikt līdzgaitnieku ēnā. Jo īpaši nedēļas sākumā jutīsi sevī mostamies azartiskumu, jaunus enerģijas krājumus. Tiecoties pēc nospraustajiem mērķiem, nebaidīsies no kļūdām, neveiksmēm, uzskatīsi tās par dabisku dzīves sastāvdaļu. Pilnīgi iespējams, ka iemantosi apkārtējo cieņu, atzinību. Nedēļas nogalē aktīvāk pievērsies ģimenes lietām.

MEŽĀZIS Tev lieliski izdosies pabeigt iesāktās lietas, gūt augstākstāvošo atzinību, novērtējumu. Jo īpaši veiksmīga nedēļa var izvērsties Mežāžiem, kuri saistīti ar transporta, loģistikas un tirdzniecības jomu. Tu droši vari ne tikai veikt ikdienišķos pienākumus, bet arī meklēt jaunas izaugsmes iespējas, sponsorus, kā arī veidot saikni ar ārzemju sadarbības partneriem. Mīlas dzīvei šī nedēļa var izrādīties nedaudz sarežģītāka, attiecībās ar mīļoto var parādīties saspīlējumi.

ŪDENSVĪRS Šobrīd uz āru var lauzties tas, ko tik ilgi esi krājis sevī. Šī nedēļa var prasīt vairāk laika veltīt sev, savu patieso vēlmju, vajadzību apzināšanai. Nav izslēgts, ne reizi vien ieslīgsi dziļās pārdomās par dzīves ritējumu, vēlēsies uzklausīt uzticamāko cilvēku viedokli, padomus. Darbā tev labāk padosies radošas lietas. Turpretim dažāda veida aprēķini, tehniskās nianses var sagādāt zināmas problēmas.

ZIVIS Šonedēļ būtiski notikumi var risināties gan profesionālajā, gan romantiskajā lauciņā. Tādējādi prasme sadalīt laiku starp darba lietām un mājas dzīvi var izrādīties izšķiroša! Attiecībās ar otro pusīti esi atklāts, paud savas patiesās emocijas, nostāju pret kopdzīvē notiekošo. Rodoties strīdu situācijām, vispirms ļauj, lai norimst sakāpinātās emocijas, un tikai pēc tam mēģini meklēt risinājumus. Darba jomā esi punktuāls, nekavē norunātās tikšanās un, pirms kādam ko soli, divreiz apsver savas šā brīža iespējas.

Uz augšu