Pk, 12.08.2022.

Muzeju naktī vilcienu biļetes būs uz pusi lētākas

TVNET
Muzeju naktī vilcienu biļetes būs uz pusi lētākas
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Zane Bitere/LETA

Muzeju naktī, 18. maijā no plkst. 18.00 līdz pusnaktij visām vienreizējām vilcienu biļetēm visos vilcienu maršrutos tiks noteikta 50% atlaide, portālu TVNET informēja "Pasažieru vilciens". 

Braukšanas biļeti par puscenu Muzeju nakts vakarā varēs saņemt visās AS “Pasažieru vilciens” biļešu kasēs. Savukārt gadījumā, ja iegādes brīdī konkrētā kase ir slēgta, arī vilcienā pie konduktora kontroliera biļete pasažieriem tiks piedāvāta ar atlaidi. Ērti iegādāties e-biļeti ir iespējams jau šobrīd - mūsu mājaslapā vai mobilajā lietotnē. Vilcienu kustības sarakstā 18. maija vakara reisi, kuriem piešķirta atlaide, ir atzīmēti ar īpašu Muzeju nakts simbolu.

Muzeju nakts ietvaros 18. maijā gaidāmas dažādas aktivitātes, kas norisināsies arī vilcienā. Par godu Saulkrastu novada tūrisma sezonas atklāšanai pūšamo instrumentu trio pavadīs pasažierus ceļā vilcienā, kas uz Saulkrastiem no Rīgas atiet plkst. 17.37 un no Skultes atiet plkst. 19.09. Savukārt plkst. 17.19 ceļā no Jelgavas uz Rīgu dosies īpašs Tīrkultūras vilciens. Tematiskajā vagonā pasažieri varēs sadziedāties kopā ar mūziķi un komiķi Kozmenu un piedalīties konkursos ar garšīgām balvām.

Tāpat 18. maijā ir norīkots īpašs vilciens Rīga – Madona – Gulbene, kas no Rīgas stacijas aties plkst. 8.03. Pilsētas viesiem būs iespēja nosvinēt Gulbenes novada tūrisma sezonas sākšanos ar ralliju, kas norisināsies, iepazīstot un atklājot jaunas tūrisma vietas autoceļa posma P 37 Madona – Cesvaine – Gulbene apkārtnē, kā arī piedalīties citās aktivitātēs. Plkst. 18.37 vilciens dosies atpakaļ uz Rīgu, un arī šajā vilcienā brauciena biļetei tiks piemērota 50% atlaide.

AS “Pasažieru vilciens” jau ceturto gadu aicina izmantot šādu atlaidi un apmeklēt Muzeju nakts pasākumus tieši ar vilcienu.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu