Pieprasījums pēc papīra maisiņiem "Rimi" veikalos pieaudzis par teju 70%

Atvērts veikals "Rimi" tirdzniecības centra "Origo" jaunajā ēkā FOTO: Ieva Leiniša / LETA

Pieprasījums pēc papīra maisiņiem "Rimi" veikalos pieaudzis par teju 70%, informēja mazumtirgotāja "Rimi Latvia" sabiedrisko attiecību vadītāja Regīna Ikala. 

Viņa atzīmēja, ka "Rimi" veiktajā pētījumā pērn par patērētāju ieradumiem Baltijas valstīs Latvijā vidēji 75% respondentu pauda uzskatu, ka mazumtirgotājiem ir svarīgi ieviest videi draudzīgus risinājumus, lai samazinātu ietekmi uz apkārtējo vidi. 

"Rimi" dati liecina, ka šogad pirmajos četros mēnešos, salīdzinot ar pagājušā gada attiecīgo periodu, pieprasījums pēc papīra maisiņiem pieaudzis par teju 70%.

Vienlaikus kompānijas apkopotie dati liecina, ka pircēji aizvien mazāk izvēlas plastmasas maisiņus. Šogad pirmajā ceturksnī plastmasas maisiņu pārdošanas apmēri samazinājušies par 20%, salīdzinot ar 2019.gada attiecīgo periodu.

Jau ziņots, ka "Rimi Latvia" pērn strādāja ar 917,201 miljona eiro apgrozījumu, kas ir par 2,6% vairāk nekā gadu iepriekš, bet peļņa samazinājās par 26,8% un bija 33,16 miljoni eiro.

Kompānija reģistrēta 1992.gada janvārī, un tās pamatkapitāls ir pieci miljoni eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Zviedrijā reģistrētais uzņēmums "Rimi Baltic".

Uz augšu
Back