"Latvijas balzama" valdes priekšsēdētāja amatā uz nākamo termiņu iecelts Intars Geidāns

AS "Latvijas balzams" valdes priekšsēdētājs Intars Geidāns

FOTO: Ieva Leiniša/LETA

AS "Latvijas balzams" valdes locekļu amatos uz nākamo pilnvaru termiņu iecelti valdes priekšsēdētājs Intars Geidāns un valdes loceklis Guntars Betlers, liecina kompānijas sniegtā informācija biržai "Nasdaq Riga".

Savukārt valdes loceklis Sergejs Ļimarenko darbu valdē neturpinās.

Šādu lēmumu pieņēmusi 7.jūlijā notikušajā "Latvijas balzama" akcionāru sapulcē ievēlētā padome. Sapulcē veiktas arī izmaiņas uzņēmuma statūtos, samazinot valdes locekļu skaitu.

Geidāns "Latvijas balzama" valdes priekšsēdētāja amatu ieņem kopš 2016.gada.

Jau ziņots, ka AS "Latvijas balzams" padomē uz nākamo pilnvaru termiņu iecelts Pjots Avens, Rolands Gulbis, Velga Celmiņa un Valižans Abidovs. Savukārt Aleksandrs Maslo darbu padomē neturpina, bet viņa vietā kompānijas padomē iecelts Jānis Buks. Padomes vadītāja amatā iecelts Rolands Gulbis, savukārt par padomes vadītāja vietnieku amatā ievēlēts Valižans Abidovs.

Kopējais padomes ikgadējais atlīdzības fonds nevar pārsniegt 130 000 eiro un atlīdzības izmaksu padomes locekļiem jāveic atbilstoši "Latvijas balzama" padomes atalgojuma politikai. Ievērojot caurspīdīgas uzņēmējdarbības pamatprincipus, nevienam no padomes locekļiem nepieder "Latvijas balzama" akcijas.

"Latvijas balzama" akcijas kotē biržas "Nasdaq Riga" otrajā sarakstā.

Kā ziņots, "Latvijas balzama" apgrozījums pērn sasniedza 78,6 miljonus eiro, kas ir par 4,6% vairāk nekā 2018.gadā, savukārt kompānijas peļņa pērn sasniegusi 10,05 miljonus eiro, kas ir par 7% vairāk nekā 2018.gadā.

"Latvijas balzams" ietilpst "Amber Beverage Group", kas ir starptautisks alkoholisko dzērienu ražošanas un izplatīšanas koncerns. "Amber Beverage Group" strādā no galvenā biroja Luksemburgā, kā arī caur ražošanas un izplatīšanas uzņēmumiem Krievijā, Meksikā, Apvienotajā Karalistē, Austrālijā, Austrijā un Baltijā. "Amber Beverage Group" īpašnieks ir miljardieris Jurijs Šeflers.

Uz augšu