Zande par savām kāzām pēc 25 gadu kopdzīves: Bet es gribu ballīti! Es gribu ar trādirīdi!

FOTO: Māmiņu klubs

Pavisam nesen plaši izskanēja kāda iepriecinoša ziņa – psiholoģe un kādreizējā aktrise Diāna Zande 57 gadu vecumā pēc vairāk nekā 25 gadu kopdzīves nolēmusi iestūrēt laulības ostā ar savu mīļoto vīrieti psihoterapeitu Juri Sērmukšu. 

Nu, viesojoties “STV Pirmā!” sarunu šovā “Kad viņas satiekas,” kas pie skatītājiem nonāks otrdienas vakarā, viņa pastāstījusi ko vairāk par gaidāmajām kāzām.

“Pagājušā gada rudenī mums bija 25 gadu kopdzīve. Mēs pagājušajā gadā gribējām uztaisīt riktīgas kāzas! Mēs gribējām arī īstu balli. Bet tad nāca tā “kovidpadarīšana” un mēs sapratām nu labi – varam aiziet sareģistrēties.

Bet es gribu ballīti! Es gribu ar trādirīdi! Jūs daudz cilvēkus pazīstat, kas pēc 25 gadu kopdzīves gribētu precēties?” ne bez humora raidījumā sacīs Diāna.

Taču, vaicāta, kāpēc viņai ir svarīgi apprecēties, viņa atklāti saka – ir brīži, kad dzīvesbiedru vienkārši vairs nevarot izturēt un ir gatava “ar pannu pa galvu sadot”. Taču tai pašā laikā viņa ciena un novērtē savu vīrieti: “Pirmkārt, es zinu, ka viņš mani patiešām mīl. Viņš nekad man nav pateicis nevienu draņķību!” atklāj psiholoģe.

Tāpat viņa neslēpj – ja viņai būtu iespēja izvēlēties citu vīrieti, kuram nebūtu tās Jura rakstura īpašības, kas Diānu “besī”, taču nebūtu arī pozitīvās iezīmes, viņai tāds nebūtu vajadzīgs ne par kādu naudu.

“Te ir tas, ka tas foršais atsver to, kas ir grūtais. Un tā ir viena no pamatlietām attiecībās – pieņemt lietas, ka daudz kas nemainīsies nekad.” Šo un citus sievišķīgus padomus “STV Pirmā!” sarunu šovā “Kad viņas satiekas” bija gatava sniegt Diāna Zande.

Senāku interviju ar pāri "Māmiņu klubā" lasi te. 

Uz augšu
Back