Par klasisko tēmu - sievas "zāģēšanu"

FOTO: Ekrānšāviņš no Bites video

Karstas nesaskaņas šovakar uzvirmos kanāla 360TV realitātes seriālā “Ģimene burkā”: Bindru – Blumanauu ģimene centīsies risināt vienu no skaļākajiem strīdu avotiem laulāto starpā – vīra aizraušanos ar alkoholu un nonāks īstā pārmetumu virpulī. 

Cenšoties vīram palīdzēt atrisināt atkarības problēmas, sieva mēģinās viņu pierunāt meklēt palīdzību pie speciālista, kamēr

vīrs dzīvesbiedrenei pārmetīs nemitīgu neapmierinātību ar partnera rīcību un “zāģēšanu”. Turklāt arī viņai rekomendēs doties pie speciālista.

Vīrs Jānis atklāti teiks - skatoties realitātes seriālu TV ekrānā, esot pārsteigts par sievas izturēšanos pret viņu un atklāsmēm intervijās. Savukārt sieva Agrita iebildīs – viņa sakot visu, kā ir, neko neizdomājot, un ļauj skatītājiem ielūkoties abu patiesajās attiecību niansēs.

“Es jau tev esmu teicis, ka tu mani kaitini ar saviem mūžīgajiem jautājumiem," sievai sacīs vīrs Jānis, kamēr viņa dos pretim: “Es tāda esmu!” Vārds pa vārdam, līdz sieva būs tik ļoti saniknota, ka pametīs interviju.

Kā notika asā vārdu apmaiņa laulāto starpā, skaties video, bet trešdienas vakarā “Ģimene burkā” sola iespēju uzzināt, kā pēc konflikta tālāk risinājās ģimenes attiecības

Uz augšu
Back