Galvassāpes vien! Trīs horoskopa zīmes, kuras mīlēt ir tīrās mokas

FOTO: shutterstock.com

Ir cilvēki, kas radīti romantikai un mīlestībai, taču astrologi apgalvo, ka trīs Zodiaka zīmju pārstāvjus mīlēt mēdz būt visai grūti, vēsta portāls "Kluber".

Jaunava

Pašpietiekamās Jaunavas attiecībām pieķeras no analītiskā viedokļa. Kamēr persona, kas dzimusi šai zīmē, nav pārliecināta, ka potenciālajam partnerim var uzticēties, Jaunava turēs pretendentu rokas stiepiena attālumā. Lai Jaunavas kādu mīlētu, tām ir jāsamazina aizsardzība un jāatveras. Kas viņiem nav raksturīgi.

Skorpions

Skorpioni reti zina, ko tieši vēlas. Viņi var būt ļoti auksti pret partneri, vai arī var apņemt viņu ar uzmanību un rūpēm. Šai Zodiaka zīmei ir ierobežots romantiskās enerģijas daudzums. Kad attiecības beidzas, Skorpioni mēdz noslēgties un atkal atvērt viņus ir grūti.

Strēlnieks

Enerģiskais, impulsīvais un brīvību mīlošais Strēlnieks ir interesants, un viņam nekad blakus nebūs garlaicīgi partneri. Šie cilvēki vēlas vienmēr būt kustībā, viņi meklē adrenalīnu un piedzīvojumus. Strēlniekam ir grūti uzturēties vienā vietā, un ne visi var izturēt šādus partnerus. Strēlnieks sajutīs, ka ir atradis savu dvēseles radinieku, tikai tad, kad tas spēs turēt viņam līdzi.

Uz augšu
Back