S, 30.09.2023.

Oktobra beigās reģistrētā bezdarba līmenis Latvijā bija 6%

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Foto: Paula Čurkste/LETA

Latvijā šogad oktobra beigās, tāpat kā mēnesi iepriekš, reģistrētā bezdarba līmenis bija 6% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) publiskotā informācija.

2021.gada oktobra beigās NVA bija reģistrēti kopumā 54 042 bezdarbnieki, kas ir par 482 cilvēkiem mazāk nekā mēnesi iepriekš, kad aģentūrā bija reģistrēti 54 524 bezdarbnieki.

Zemākais reģistrētā bezdarba līmenis oktobra beigās bija Rīgas reģionā - 4,2%, kas ir tik pat, cik mēnesi iepriekš, bet augstākais reģistrētā bezdarba līmenis saglabājās Latgales reģionā - 13,9%, kas ir samazinājums par 0,2 procentpunktiem.

Reģistrētā bezdarba līmenis starp reģioniem oktobri pieaudzis tikai Vidzemē - par 0,1 procentpunktu, mēneša beigās sasniedzot 6,1% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita.

Savukārt Kurzemē un Zemgalē reģistrētā bezdarba līmenis oktobrī nav mainījies, mēneša beigās veidojot attiecīgi 6% un 5,4% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita.

Arī Rīgā reģistrētā bezdarba līmenis oktobrī nav mainījies un mēneša beigās bija 4,1% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita.

2020.gada beigās Latvijā reģistrētā bezdarba līmenis bija 7,7% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita. Pagājušajā gadā Latvijā augstākais bezdarba līmenis bija augusta un jūlija beigās - 8,6%.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu