Pakalpojumu nozarē lielākais apgrozījums pērn metāllūžņu un atkritumu apsaimniekotājiem

LETA
Pakalpojumu nozarē lielākais apgrozījums pērn metāllūžņu un atkritumu apsaimniekotājiem
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Konteineri šķirotiem atkritumiem
Konteineri šķirotiem atkritumiem Foto: Evija Trifanova / LETA

Pakalpojumu nozares līderi pēc apgrozījuma 2020. gadā bija uzņēmumi, kas nodarbojas ar metāllūžņu un atkritumu apsaimniekošanu, liecina SIA "Firmas.lv" un aģentūras LETA veidotais "Latvijas biznesa gada pārskats 2021".

Pakalpojumu nozares "Top 10" līderis pēc apgrozījuma jau vairākus gadus ir metāllūžņu apsaimniekošanas uzņēmums SIA "Tolmets", kura apgrozījums 2020.gadā bija 187,642 miljoni eiro.

Otrajā vietā ir vides pakalpojumu uzņēmums SIA "Clean R" ar 41,028 miljonu eiro apgrozījumu, bet trešajā vietā - metāllūžņu apsaimniekotājs SIA "Metalekspo", kura apgrozījums bija 40,282 miljoni eiro.

Seko metāllūžņu apsaimniekošanas uzņēmums SIA "Akron Baltic" ar 37,941 miljona eiro apgrozījumu, otrreizējo izejvielu pārstrādātājs AS "PET Baltija" ar 35,718 miljonu eiro apgrozījumu, bet sestajā vietā bija metāllūžņu apsaimniekotājs SIA "Cronimet Latvia" ar 28,058 miljonu eiro apgrozījumu.

Pēc apgrozījuma lielāko uzņēmumu sarakstu noslēdz atkritumu uzglabāšanas pakalpojumu sniedzējs SIA "Getliņi Eko" ar 27,48 miljonu eiro apgrozījumu, vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA "Eco Baltia vide" ar 24,092 miljonu eiro apgrozījumu, metāllūžņu apsaimniekotājs SIA "Sanekss metāls" ar 23,947 miljoniem eiro un apsardzes kompānija AS "G4S Latvia" ar 17,843 miljonu eiro apgrozījumu.

"Latvijas biznesa gada pārskata" kārtējā izlaidumā iekļautas veiksmīgāko uzņēmēju un nozaru ekspertu atziņas un prognozes, kā arī padziļināts biznesa vides apskats un detalizēti nozaru uzņēmumu saraksti.

Covid-19 dēļ šogad gada pārskatus par 2020.gadu drīkstēja iesniegt ilgākā laika periodā nekā ierasts, tādēļ arī apkopojumu bija iespējams veikt vēlāk nekā iepriekšējos gados.

 

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu