Sv, 28.05.2023.

Rīgas velomaratona laikā gaidāmas reģionālo autobusu maršrutu izmaiņas

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Zane Bitere / LETA

Saistībā ar Rīgas velomaratonu un noteiktajiem satiksmes ierobežojumiem galvaspilsētā svētdien, 5.jūnijā, būs izmaiņas reģionālo autobusu maršrutu izpildes shēmā, informēja Autotransporta direkcijas pārstāvji.

Izmaiņas skars maršrutus virzienā uz Baložiem, Ķekavu un citur.

Ģenerāļa Radziņa krastmalā, Krasta ielā, laika posmā no plkst.10.30 līdz 16.15 un uz Dienvidu tilta laika no plkst.10.30 līdz 16.30 tiks slēgta satiksmes kustība virzienā no Rīgas centra, tāpēc maršruta Nr.5432 Rīga-Rāmava-Baloži un Nr.6844 Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava autobusi, kas dodas ārpus Rīgas, brauks pa Gogoļa, Lāčplēša ielu, Salu tiltu, Mūkusalas, Bauskas ielu un tālāk pa ierasto maršrutu. Tādējādi autobusi neapstāsies pieturā "Balvu iela" un Atpūtas centrs "Lido".

Tāpat satiksme tiks slēgta Mūkusalas ielā virzienā uz Rīgas centru, tāpēc no plkst.11 līdz 16.45 maršruta Nr.5139 Rīga-Gaismas autobusi, braucot uz Rīgu, kursēs pa Jelgavas, Akmeņu, Valguma ielu, Uzvaras bulvāri un pēc tam brauks pāri Akmens tiltam. Autobusi neapstāsies pieturā "Mūkusala".

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu