Tiks veiktas izmaiņas vairāku trolejbusu un autobusu maršrutos Rīgā

TVNET/LETA
Tiks veiktas izmaiņas vairāku trolejbusu un autobusu maršrutos Rīgā
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Zane Bitere / LETA

Lai uzlabotu sabiedriskā transporta kustības ātrumu Rīgā, no 23.augusta tiks veiktas izmaiņas vairāku trolejbusu un autobusu maršrutos Daugavas labajā krastā, informē pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Baiba Bartaševiča-Feldmane.

Izmaiņas skars 13., 14., 17. trolejbusa un 16. un 48. autobusa maršrutus virzienā no Ieriķu ielas, Mežciema, Purvciema, Papīrfabrikas "Jugla" un Pļavniekiem.

Transportlīdzekļi kursēs pa maršrutu līdz Biķernieku ielai, tālāk pa Biķernieku ielu, Viļa Ģelbes ielu, Brīvības gatvi un tālāk pa maršrutu. Viļa Ģelbes ielā, pirms krustojuma ar Brīvības gatvi, tiks izveidota jauna pieturvieta "Gustava Zemgala gatve".

Kustība pa Viļa Ģelbes ielu šajā posmā tiks atļauta tikai sabiedriskajam transportam, tādējādi, līdz ar maršrutu novirzīšanu no Struktoru ielas, sabiedriskajam transportam tiks nodrošināta prioritāte un tiks apbraukts Struktoru ielas un Brīvības gatves krustojums, kur veidojas būtiski satiksmes sastrēgumi.

"Rīgas satiksme" ir Rīgas pašvaldībai pilnībā piederošs uzņēmums. Saskaņā ar "Firmas.lv" pieejamo informāciju, tas 2021.gadā strādājis ar 161,12 miljonu eiro apgrozījumu un 3,05 miljonu eiro peļņu.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu