T, 30.11.2022.

Pieejamas apdares plātnes visām mājām

Apmaksāta informācija
Pieejamas apdares plātnes visām mājām
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Foto: Māris Šmits

Mājas ir miera osta, vieta, kur atgūt spēkus, pavadīt laiku ar mīļajiem un izbaudīt atpūtu. Tajās katra minūte ir vērtīga, tādēļ gribas, lai tur būtu mājīgi un komfortabli visai ģimenei. Tieši komforts iekštelpās ir svarīgs aspekts kopējai labsajūtai. Iekštelpu komfortu veido daudzi elementi, taču liela nozīme nešaubīgi ir labai skaņas absorbcijai, patīkamai temperatūrai, atbilstošam mitruma līmenim, gaisa kvalitātei un noteikti - estētikai. Atliek tikai vienam elementam iztrūkt un komforta līmenis var kristies, tā samazinoties arī vēlmei atrasties savā mājā.

Par labsajūtu un komfortu jādomā jau izvēloties apdares materiālus. Diemžēl arvien biežāk nākas sastapties ar piegādes izaicinājumiem, ilgo preču gaidīšanu, to nepieejamību un pieaugošajām materiālu cenām. CEWOOD plātnes ir pieejamas tūlītējai iegādei, turklāt tās ir finansiāli pieejamākas par alternatīviem apdares materiāliem.

Cenas pieejamība

CEWOOD plātnes ir ātri un vienkārši uzstādāmas, tās pieskrūvējamas pie koka vai CD profilu karkasa ar 6 skrūvēm. Pēc uzstādīšanas plātnes vairs nav jāšpaktelē, jāslīpē, jāgruntē un jākrāso, tā kā tās nodrošina gala apdari. Izvēloties CEWOOD plātnes citu apdares risinājumu vietā, var nozīmīgi ietaupīt līdzekļus un laiku. Turklāt – nav slīpēšanas putekļu – šo priekšrocību novērtēs jebkurš, kas saskāries ar remontu.

Foto: Māris Šmits

Preces pieejamība

Šobrīd tirgū vērojama situācija, kad liela daļa būvniecības preču ir jāpasūta un ilgstoši jāgaida, nereti piegādes datumam mainoties vairākas reizes, taču pieprasītākās CEWOOD plātnes ir pieejamas uzreiz. Tās iespējams saņemt jau tajā pašā dienā CEWOOD noliktavā Rīgā, Daugavgrīvas šosejā 1.

CEWOOD plātnes katrai mājai, dzīvoklim un ēkai

Plātņu izmantošanas iespējas ir visplašākās. Gandrīz katras Latvijas jaunās skolas griestu vai sienu apdarē ir izmantotas CEWOOD plātnes, tās tiek izmantotas arī sabiedriskajās ēkās, ražošanas telpās, birojos, kultūras iestādēs, taču arvien biežāk plātnes tiek izmantotas privātmājās. Tā ir tikai saprotama izvēle, kas ļauj ietaupīt līdzekļus, laiku un sasniegt estētiski pievilcīgu rezultātu. Tās var izmantot kā dzīvojamajās istabās, tā arī virtuvē un vannas istabā, jo tās nebīstas nedz mitruma, nedz uguns. Interesanti, ka Skandināvijas valstīs, īpaši Dānijā, koka ēveļskaidu plātnes ir pirmā izvēle privātmāju griestu apdarē.

Foto: Māris Šmits

Materiāla ilgtspēja

CEWOOD akustiskās plātnes griestu un sienu apdarei atbilst visām mūsdienu prasībām, tās ir 100% dabiskas izcelsmes. Pateicoties plātņu galvenajai sastāvdaļai – koka ēveļskaidām un īpašajai ražošanas tehnoloģijai, tās saglabā kokam raksturīgās īpašības. Koka īpašības mājās tiek novērtētas jau gadsimtiem, jo koks nodrošina labu mikroklimatu, saglabājot vienmērīgu temperatūras un mitruma līmeni, turklāt CEWOOD plātnes nozīmīgi uzlabo telpu akustisku. Ražošanas procesā liela nozīme tiek piešķirta ilgtspējai, sākot jau no izejvielu izvēles līdz zaļās enerģijas izmantošanai. CEWOOD akustisko plātņu kvalitāti un atbilstību augstajām vides un veselības drošības prasībām apliecina tām piešķirtie starptautiskie sertifikāti. Plātnes kā antialerģiskas un drošas veselībai atzīst Latvijas Astmas un alerģijas biedrība.

Ar citiem sertifikātiem, testēšanas rezultātiem var iepazīties šeit.

Foto: Publicitātes foto

Ekoloģisks, pieprasīts produkts ar augstu pievienoto vērtību, kuru ražo Latvijā

Griestu un sienu apdares plātnes tiek ražotas tikai no Latvijas skujkokiem, ūdens un cementa. Plātnes ir viegli uzstādāmas un pēc uzstādīšanas vairs nav jāapstrādā, turklāt tās ir iegādājamas par ļoti pieejamu cenu. CEWOOD plātnes nodrošina akustisko komfortu, labu telpu mikroklimatu, ir ar labiem ugunsdrošības rādītājiem, viegli kopjamas un siltuminertas.

Estētika ir viena no pamanāmākajām CEWOOD plātņu priekšrocībām. Plātnēm ir pieejama plaša faktūru, formu, izmēru un krāsu toņa izvēle, tāpēc izmantojot šīs inovatīvās plātnes apdarē, dizaina iespējas ir neierobežotas.

Vairāk par plātnēm var lasīt: cewood.com

Lasītākais šodien
Top raksti
Uz augšu